У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.45 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яковлівка, Зелена, Щаслива, Королівка, Байдаківка, Олександрія, Протопопівка, Морозівка, Пост 309 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.45
П'ятихатки-Стикова 13.55 20 хв  14.15 10 хв 
Яковлівка 14.23 1 хв  14.24 38 хв 
Жовта 14.34 1 хв  14.35 49 хв 
Зелена 14.43 5 хв  14.48 58 хв 
Тарасівка 14.56 1 хв  14.57 1 г  11 хв 
Щаслива 15.04 2 хв  15.06 1 г  19 хв 
Солов'ївка 15.11 1 хв  15.12 1 г  26 хв 
Королівка 15.20 2 хв  15.22 1 г  35 хв 
Піщаний Брід 15.25 1 хв  15.26 1 г  40 хв 
Байдаківка 15.33 1 хв  15.34 1 г  48 хв 
Новопилипівка 15.38 1 хв  15.39 1 г  53 хв 
Олександрія 15.43 3 хв  15.46 1 г  58 хв 
Користівка 15.59 2 хв  16.01 2 г  14 хв 
Протопопівка 16.07 4 хв  16.11 2 г  22 хв 
Алеївка 16.16 1 хв  16.17 2 г  31 хв 
Морозівка 16.24 1 хв  16.25 2 г  39 хв 
Пантаївка 16.31 2 хв  16.33 2 г  46 хв 
Пост 309 Км 16.44 1 хв  16.45 2 г  59 хв 
Знам'янка-Пас. 16.56 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031