У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.45 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 16.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Яковлівка, Зелена, Щаслива, Королівка, Байдаківка, Олександрія, Протопопівка, Морозівка, Пантазіївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.45
П'ятихатки-Стикова 13.55 20 хв  14.15 10 хв 
Яковлівка 14.21 2 хв  14.23 36 хв 
Жовта 14.32 1 хв  14.33 47 хв 
Зелена 14.40 2 хв  14.42 55 хв 
Тарасівка 14.49 1 хв  14.50 1 г  4 хв 
Щаслива 14.57 2 хв  14.59 1 г  12 хв 
Солов'ївка 15.04 1 хв  15.05 1 г  19 хв 
Королівка 15.12 2 хв  15.14 1 г  27 хв 
Піщаний Брід 15.17 1 хв  15.18 1 г  32 хв 
Байдаківка 15.24 1 хв  15.25 1 г  39 хв 
Новопилипівка 15.29 1 хв  15.30 1 г  44 хв 
Олександрія 15.35 4 хв  15.39 1 г  50 хв 
Користівка 15.51 2 хв  15.53 2 г  6 хв 
Протопопівка 16.00 4 хв  16.04 2 г  15 хв 
Алеївка 16.09 1 хв  16.10 2 г  24 хв 
Морозівка 16.16 1 хв  16.17 2 г  31 хв 
Пантаївка 16.23 2 хв  16.25 2 г  38 хв 
Пантазіївка 16.32 1 хв  16.33 2 г  47 хв 
Пост 309 Км 16.38 1 хв  16.39 2 г  53 хв 
Знам'янка-Пас. 16.49 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6001 П'ятихатки-Пас. — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції