У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001 Слов'янськ — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6001 сполученням Слов'янськ - Фенольна відправляється зі станції Слов'янськ о 03.20 і прибуває на станцію Фенольна о 05.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 03.20
Шпичкине 03.34 1 хв  03.35 14 хв 
Краматорськ 03.45 2 хв  03.47 25 хв 
Дружківка 04.06 1 хв  04.07 46 хв 
Кіндратівка 04.16 1 хв  04.17 56 хв 
Костянтинівка 04.32 2 хв  04.34 1 г  12 хв 
6 Км 04.42 1 хв  04.43 1 г  22 хв 
Кривий Торець 04.55 1 хв  04.56 1 г  35 хв 
Фенольна 05.12 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6001 Слов'янськ — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031