У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001/6002 Ясинувата-Пас. — Байрак Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6001/6002 сполученням Ясинувата-Пас. - Байрак відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 07.05 і прибуває на станцію Байрак о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 07.05
Ясинувата-Гірка 07.07 1 хв  07.08 2 хв 
Ясинувата-Західна 07.10 1 хв  07.11 5 хв 
1118 Км 07.15 1 хв  07.16 10 хв 
Макіївка-Пас. 07.26 2 хв  07.28 21 хв 
1110 Км 07.32 1 хв  07.33 27 хв 
Кринична 07.38 1 хв  07.39 33 хв 
Шляхопровід 07.45 1 хв  07.46 40 хв 
Пантелеймонівка 07.57 1 хв  07.58 52 хв 
Горлівка 08.33 2 хв  08.35 1 г  28 хв 
6 Км 08.44 1 хв  08.45 1 г  39 хв 
Байрак 09.00 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6001/6002 Ясинувата-Пас. — Байрак можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції