У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 04.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.00
Снітинка 04.06 1 хв  04.07 6 хв 
Сорочий Брід 04.10 1 хв  04.11 10 хв 
Вишняки 04.14 1 хв  04.14 14 хв 
Півні 04.17 1 хв  04.18 17 хв 
Білки 04.20 1 хв  04.21 20 хв 
Мотовилівка 04.24 1 хв  04.25 24 хв 
Корчі 04.28 1 хв  04.29 28 хв 
Васильків-1 04.35 1 хв  04.36 35 хв 
888 Км 04.40 1 хв  04.40 40 хв 
Глеваха 04.43 1 хв  04.44 43 хв 
Шляхова 04.46 1 хв  04.47 46 хв 
Малютянка 04.49 1 хв  04.50 49 хв 
Боярка 04.53 1 хв  04.54 53 хв 
Тарасівка 04.57 1 хв  04.58 57 хв 
Вишневе 05.03 1 хв  05.04 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 05.10 2 хв  05.12 1 г  10 хв 
Караваєві Дачі 05.17 1 хв  05.18 1 г  17 хв 
Київ-Пас. 05.24 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6002 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031