У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Львів — Рава Руська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Львів - Рава Руська відправляється зі станції Львів о 09.15 і прибуває на станцію Рава Руська о 11.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Клепарів, Батарівка, Рясна, Брюховичі, Завадів, Зашків, Куликів, Мацошин, Жовква, Глинсько, Заріччя, Добросин, Панчишини, Лавриків, Мощана, Липник, Лужки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2020-01-17 по 2020-01-30: 24, 25, 26 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.15
Клепарів 09.21 2 хв  09.23 6 хв 
Батарівка 09.27 1 хв  09.28 12 хв 
Рясна 09.32 1 хв  09.33 17 хв 
Брюховичі 09.40 1 хв  09.41 25 хв 
Завадів 09.53 1 хв  09.54 38 хв 
Зашків 10.00 1 хв  10.01 45 хв 
Куликів 10.14 2 хв  10.16 59 хв 
Мацошин 10.26 1 хв  10.27 1 г  11 хв 
Жовква 10.34 1 хв  10.35 1 г  19 хв 
Глинсько 10.42 1 хв  10.43 1 г  27 хв 
Заріччя 10.50 1 хв  10.51 1 г  35 хв 
Добросин 10.57 2 хв  10.59 1 г  42 хв 
Панчишини 11.03 1 хв  11.04 1 г  48 хв 
Лавриків 11.11 1 хв  11.12 1 г  56 хв 
Мощана 11.15 1 хв  11.16 2 г 
Липник 11.23 1 хв  11.24 2 г  8 хв 
Лужки 11.30 1 хв  11.31 2 г  15 хв 
Рава Руська 11.40 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6002 Львів — Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829