У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Львів — Рава Руська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Львів - Рава Руська відправляється зі станції Львів о 09.15 і прибуває на станцію Рава Руська о 11.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Клепарів, Батарівка, Рясна, Брюховичі, Завадів, Зашків, Куликів, Мацошин, Жовква, Глинсько, Заріччя(Берегове), Добросин, Панчишини, Лавриків, Мощана, Липник, Лужки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.15
Клепарів 09.22 2 хв  09.24 7 хв 
Батарівка 09.28 1 хв  09.29 13 хв 
Рясна 09.33 1 хв  09.34 18 хв 
Брюховичі 09.39 1 хв  09.40 24 хв 
Завадів 09.52 1 хв  09.53 37 хв 
Зашків 10.01 1 хв  10.02 46 хв 
Куликів 10.15 2 хв  10.17 1 г 
Мацошин 10.27 1 хв  10.28 1 г  12 хв 
Жовква 10.37 1 хв  10.38 1 г  22 хв 
Глинсько 10.45 1 хв  10.46 1 г  30 хв 
Заріччя(Берегове) 10.52 1 хв  10.53 1 г  37 хв 
Добросин 11.00 2 хв  11.02 1 г  45 хв 
Панчишини 11.07 1 хв  11.08 1 г  52 хв 
Лавриків 11.16 1 хв  11.17 2 г  1 хв 
Мощана 11.21 1 хв  11.22 2 г  6 хв 
Липник 11.29 1 хв  11.30 2 г  14 хв 
Лужки 11.37 1 хв  11.38 2 г  22 хв 
Рава Руська 11.44 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6002 Львів — Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930