У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Львів — Рава Руська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Львів - Рава Руська відправляється зі станції Львів о 09.15 і прибуває на станцію Рава Руська о 11.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Клепарів, Батарівка, Рясна, Брюховичі, Завадів, Зашків, Куликів, Мацошин, Жовква, Глинсько, Заріччя, Добросин, Панчишини, Лавриків, Мощана, Липник, Лужки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-16 по 2019-08-22: 16, 17, 18 серпня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 09.15
Клепарів 09.22 1 хв  09.23 7 хв 
Батарівка 09.27 1 хв  09.28 12 хв 
Рясна 09.32 1 хв  09.33 17 хв 
Брюховичі 09.40 1 хв  09.41 25 хв 
Завадів 09.52 1 хв  09.53 37 хв 
Зашків 09.59 1 хв  10.00 44 хв 
Куликів 10.12 2 хв  10.14 57 хв 
Мацошин 10.23 1 хв  10.24 1 г  8 хв 
Жовква 10.30 1 хв  10.31 1 г  15 хв 
Глинсько 10.37 1 хв  10.38 1 г  22 хв 
Заріччя 10.44 1 хв  10.45 1 г  29 хв 
Добросин 10.51 1 хв  10.52 1 г  36 хв 
Панчишини 10.57 2 хв  10.59 1 г  42 хв 
Лавриків 11.04 1 хв  11.05 1 г  49 хв 
Мощана 11.08 1 хв  11.09 1 г  53 хв 
Липник 11.16 1 хв  11.17 2 г  1 хв 
Лужки 11.23 1 хв  11.24 2 г  8 хв 
Рава Руська 11.32 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6002 Львів — Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30