У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002-6001 Миколаїв Вантажний — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.24 і прибуває на станцію Колосівка о 11.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Путієць, 90 Км, Баловне, Трихати, Зелений Гай, Новокатеринівка, Первенець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2020-01-02 по 2020-12-12: п. №6002/6004 Миколаїв-Вант. - Колосівка курсує по середам, суботам, неділям та святковим дням

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.24
Суднобудівників 08.30 1 хв  08.31 6 хв 
Нове Садівництво 08.34 1 хв  08.35 10 хв 
Пост 230 Км 08.41 1 хв  08.42 17 хв 
Миколаїв-Пас. 08.48 3 хв  08.51 24 хв 
Мішкове 09.01 2 хв  09.03 37 хв 
Путієць 09.13 1 хв  09.14 49 хв 
Інгул 09.18 2 хв  09.20 54 хв 
90 Км 09.25 2 хв  09.27 1 г  1 хв 
Тернівка-Миколаївська 09.35 2 хв  09.37 1 г  11 хв 
Баловне 09.45 2 хв  09.47 1 г  21 хв 
Південний Буг 09.53 2 хв  09.55 1 г  29 хв 
Трихати 10.04 2 хв  10.06 1 г  40 хв 
Ясна Зоря 10.20 3 хв  10.23 1 г  56 хв 
Зелений Гай 10.36 2 хв  10.38 2 г  12 хв 
Новий Степ 10.53 2 хв  10.55 2 г  29 хв 
Новокатеринівка 11.00 2 хв  11.02 2 г  36 хв 
Ставки 11.12 2 хв  11.14 2 г  48 хв 
Первенець 11.24 2 хв  11.26 3 г 
Колосівка 11.42 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6002-6001 Миколаїв Вантажний — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції