У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002-6001 Миколаїв Вантажний — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.43 і прибуває на станцію Колосівка о 11.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Путієць, 90 Км, Баловне, Трихати, Зелений Гай, Новокатеринівка, Первенець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує згідно розкладу руху у святкові дні
з 2019-07-05 по 2019-12-07: п. №6002/6001 -6004/6003 сполученням Миколаїв - Вант. - Колосівка - Миколаїв - Вант. курсує по середам, суботам, неділям та святковим дням

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.43
Суднобудівників 08.50 1 хв  08.51 7 хв 
Нове Садівництво 08.53 1 хв  08.54 10 хв 
Пост 230 Км 08.59 1 хв  09.00 16 хв 
Миколаїв-Пас. 09.05 3 хв  09.08 22 хв 
Мішкове 09.18 2 хв  09.20 35 хв 
Путієць 09.25 2 хв  09.27 42 хв 
Інгул 09.29 2 хв  09.31 46 хв 
90 Км 09.36 2 хв  09.38 53 хв 
Тернівка-Миколаївська 09.46 2 хв  09.48 1 г  3 хв 
Баловне 09.56 5 хв  10.01 1 г  13 хв 
Південний Буг 10.05 2 хв  10.07 1 г  22 хв 
Трихати 10.15 2 хв  10.17 1 г  32 хв 
Ясна Зоря 10.31 5 хв  10.36 1 г  48 хв 
Зелений Гай 10.50 2 хв  10.52 2 г  7 хв 
Новий Степ 11.07 2 хв  11.09 2 г  24 хв 
Новокатеринівка 11.13 2 хв  11.15 2 г  30 хв 
Ставки 11.23 2 хв  11.25 2 г  40 хв 
Первенець 11.35 2 хв  11.37 2 г  52 хв 
Колосівка 11.53 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6002-6001 Миколаїв Вантажний — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30