У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002-6001 Миколаїв Вантажний — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002-6001 сполученням Миколаїв Вантажний - Колосівка відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.28 і прибуває на станцію Колосівка о 11.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Путієць, 90 Км, Баловне, Трихати, Зелений Гай, Новокатеринівка, Первенець.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.28
Суднобудівників 08.35 1 хв  08.36 7 хв 
Нове Садівництво 08.38 1 хв  08.39 10 хв 
Пост 230 Км 08.44 1 хв  08.45 16 хв 
Миколаїв-Пас. 08.50 3 хв  08.53 22 хв 
Мішкове 09.03 2 хв  09.05 35 хв 
Путієць 09.10 2 хв  09.12 42 хв 
Інгул 09.14 2 хв  09.16 46 хв 
90 Км 09.21 2 хв  09.23 53 хв 
Тернівка-Миколаївська 09.31 2 хв  09.33 1 г  3 хв 
Баловне 09.41 2 хв  09.43 1 г  13 хв 
Південний Буг 09.47 2 хв  09.49 1 г  19 хв 
Трихати 09.57 2 хв  09.59 1 г  29 хв 
Ясна Зоря 10.13 2 хв  10.15 1 г  45 хв 
Зелений Гай 10.29 2 хв  10.31 2 г  1 хв 
Новий Степ 10.46 2 хв  10.48 2 г  18 хв 
Новокатеринівка 10.52 2 хв  10.54 2 г  24 хв 
Ставки 11.02 2 хв  11.04 2 г  34 хв 
Первенець 11.14 2 хв  11.16 2 г  46 хв 
Колосівка 11.32 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6002-6001 Миколаїв Вантажний — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031