У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Суми — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Суми - Смородине відправляється зі станції Суми о 08.08 і прибуває на станцію Смородине о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 59 Км, Суми-Товарна, Олдиш, Баси, 67 Км, 70 Км, Сироватка, Ім. Василя Несвіта, 86 Км, Боромля, 98 Км, 102 Км, Скрягівка, Олексине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 08.08
59 Км 08.15 2 хв  08.17 7 хв 
Суми-Товарна 08.20 2 хв  08.22 12 хв 
Олдиш 08.27 1 хв  08.28 19 хв 
Баси 08.33 2 хв  08.35 25 хв 
67 Км 08.40 2 хв  08.42 32 хв 
70 Км 08.47 2 хв  08.49 39 хв 
Сироватка 08.54 3 хв  08.57 46 хв 
Ім. Василя Несвіта 09.07 1 хв  09.08 59 хв 
86 Км 09.19 3 хв  09.22 1 г  11 хв 
Боромля 09.31 3 хв  09.34 1 г  23 хв 
98 Км 09.44 1 хв  09.45 1 г  36 хв 
102 Км 09.51 1 хв  09.52 1 г  43 хв 
Скрягівка 09.57 1 хв  09.58 1 г  49 хв 
Олексине 10.03 1 хв  10.04 1 г  55 хв 
Смородине 10.13 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6002 Суми — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031