У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 07.40 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пантаївка, Алеївка, Користівка, Новопилипівка, Піщаний Брід, Солов'ївка, Тарасівка, Жовта, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 07.40
Пост 309 Км 07.51 1 хв  07.52 11 хв 
Пантаївка 08.02 8 хв  08.10 22 хв 
Морозівка 08.16 1 хв  08.17 36 хв 
Алеївка 08.23 1 хв  08.24 43 хв 
Протопопівка 08.27 3 хв  08.30 47 хв 
Користівка 08.34 2 хв  08.36 54 хв 
Олександрія 08.48 4 хв  08.52 1 г  8 хв 
Новопилипівка 08.58 1 хв  08.59 1 г  18 хв 
Байдаківка 09.03 1 хв  09.04 1 г  23 хв 
Піщаний Брід 09.08 1 хв  09.09 1 г  28 хв 
Королівка 09.12 2 хв  09.14 1 г  32 хв 
Солов'ївка 09.21 1 хв  09.22 1 г  41 хв 
Щаслива 09.27 2 хв  09.29 1 г  47 хв 
Тарасівка 09.37 1 хв  09.38 1 г  57 хв 
Зелена 09.45 2 хв  09.47 2 г  5 хв 
Жовта 09.53 1 хв  09.54 2 г  13 хв 
Яковлівка 10.04 1 хв  10.05 2 г  24 хв 
П'ятихатки-Стикова 10.14 20 хв  10.34 2 г  34 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.44 3 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031