У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 07.40 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Пантаївка, Алеївка, Користівка, Новопилипівка, Піщаний Брід, Солов'ївка, Тарасівка, Жовта, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 07.40
Пост 309 Км 07.51 1 хв  07.52 11 хв 
Пантаївка 08.02 2 хв  08.04 22 хв 
Морозівка 08.10 1 хв  08.11 30 хв 
Алеївка 08.17 1 хв  08.18 37 хв 
Протопопівка 08.21 3 хв  08.24 41 хв 
Користівка 08.28 2 хв  08.30 48 хв 
Олександрія 08.42 4 хв  08.46 1 г  2 хв 
Новопилипівка 08.52 1 хв  08.53 1 г  12 хв 
Байдаківка 08.57 1 хв  08.58 1 г  17 хв 
Піщаний Брід 09.02 1 хв  09.03 1 г  22 хв 
Королівка 09.06 2 хв  09.08 1 г  26 хв 
Солов'ївка 09.15 1 хв  09.16 1 г  35 хв 
Щаслива 09.21 2 хв  09.23 1 г  41 хв 
Тарасівка 09.31 1 хв  09.32 1 г  51 хв 
Зелена 09.39 2 хв  09.41 1 г  59 хв 
Жовта 09.47 1 хв  09.48 2 г  7 хв 
Яковлівка 09.58 1 хв  09.59 2 г  18 хв 
П'ятихатки-Стикова 10.08 22 хв  10.30 2 г  28 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.40 3 г 

У розкладі поїзда 6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30