У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6002 сполученням Знам'янка-Пас. - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 07.49 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пантаївка, Алеївка, Користівка, Новопилипівка, Піщаний Брід, Солов'ївка, Тарасівка, Жовта, П'ятихатки-Стикова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 07.49
Пост 309 Км 08.00 1 хв  08.01 11 хв 
Пантаївка 08.11 2 хв  08.13 22 хв 
Морозівка 08.19 1 хв  08.20 30 хв 
Алеївка 08.26 1 хв  08.27 37 хв 
Протопопівка 08.30 3 хв  08.33 41 хв 
Користівка 08.37 2 хв  08.39 48 хв 
Олександрія 08.51 4 хв  08.55 1 г  2 хв 
Новопилипівка 09.01 1 хв  09.02 1 г  12 хв 
Байдаківка 09.07 1 хв  09.08 1 г  18 хв 
Піщаний Брід 09.14 1 хв  09.15 1 г  25 хв 
Королівка 09.18 2 хв  09.20 1 г  29 хв 
Солов'ївка 09.27 1 хв  09.28 1 г  38 хв 
Щаслива 09.33 2 хв  09.35 1 г  44 хв 
Тарасівка 09.42 1 хв  09.43 1 г  53 хв 
Зелена 09.49 2 хв  09.51 2 г 
Жовта 09.57 1 хв  09.58 2 г  8 хв 
Яковлівка 10.08 1 хв  10.09 2 г  19 хв 
П'ятихатки-Стикова 10.16 20 хв  10.36 2 г  27 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.46 2 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6002 Знам'янка-Пас. — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції