У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Черкаси - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Черкаси о 20.34 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 21.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буддеталь, 898 Км Роз'їзд, Степанки, Білозір'я, Хацьки, Піонерська, Сміла, Центральна, Сріблянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 20.34
Буддеталь 20.38 1 хв  20.39 4 хв 
898 Км Роз'їзд 20.45 1 хв  20.46 11 хв 
Степанки 20.53 1 хв  20.54 19 хв 
Білозір'я 20.59 1 хв  21.00 25 хв 
Хацьки 21.05 1 хв  21.06 31 хв 
Піонерська 21.11 1 хв  21.12 37 хв 
Сміла 21.19 5 хв  21.24 45 хв 
Центральна 21.27 1 хв  21.28 53 хв 
Сріблянка 21.31 1 хв  21.32 57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.37 1 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6003 Черкаси — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031