У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Ізюм — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Ізюм - Фенольна відправляється зі станції Ізюм о 10.40 і прибуває на станцію Фенольна о 15.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яхничів, Форпостна, Брусин, Придонецька, Імені Кожушка, Шпичкине, Дружківка, Костянтинівка, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 10.40
Підгірки 11.01 1 хв  11.02 21 хв 
Яхничів 11.05 1 хв  11.06 25 хв 
Святогірськ 11.18 1 хв  11.19 38 хв 
Форпостна 11.36 1 хв  11.37 56 хв 
Красний Лиман 12.00 2 хв  12.02 1 г  20 хв 
Брусин 12.12 1 хв  12.13 1 г  32 хв 
10 Км 12.16 1 хв  12.17 1 г  36 хв 
Придонецька 12.24 1 хв  12.25 1 г  44 хв 
Слов'янський курорт 12.32 1 хв  12.33 1 г  52 хв 
Імені Кожушка 12.43 1 хв  12.44 2 г  3 хв 
Слов'янськ 12.50 20 хв  13.10 2 г  10 хв 
Шпичкине 13.25 1 хв  13.26 2 г  45 хв 
Краматорськ 13.35 2 хв  13.37 2 г  55 хв 
Дружківка 13.54 1 хв  13.55 3 г  14 хв 
Кіндратівка 14.04 1 хв  14.05 3 г  24 хв 
Костянтинівка 14.20 2 хв  14.22 3 г  40 хв 
6 Км 14.30 1 хв  14.31 3 г  50 хв 
Кривий Торець 14.43 1 хв  14.44 4 г  3 хв 
Фенольна 15.00 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6003 Ізюм — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30