У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Ізюм — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Ізюм - Фенольна відправляється зі станції Ізюм о 10.40 і прибуває на станцію Фенольна о 15.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 56 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Яхничів, Святогірськ, Красний Лиман, 10 Км, Слов'янський курорт, Слов'янськ, Краматорськ, Кіндратівка, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 10.40
Підгірки 10.46 1 хв  10.47 6 хв 
Яхничів 10.50 1 хв  10.51 10 хв 
Букине 10.57 1 хв  10.58 17 хв 
Святогірськ 11.18 1 хв  11.19 38 хв 
Форпостна 11.36 1 хв  11.37 56 хв 
Красний Лиман 12.00 2 хв  12.02 1 г  20 хв 
Брусин 12.12 1 хв  12.13 1 г  32 хв 
10 Км 12.16 1 хв  12.17 1 г  36 хв 
Придонецька 12.24 1 хв  12.25 1 г  44 хв 
Слов'янський курорт 12.32 1 хв  12.33 1 г  52 хв 
Імені Кожушка 12.43 1 хв  12.44 2 г  3 хв 
Слов'янськ 12.50 35 хв  13.25 2 г  10 хв 
Шпичкине 13.40 1 хв  13.41 3 г 
Краматорськ 13.50 2 хв  13.52 3 г  10 хв 
Дружківка 14.09 1 хв  14.10 3 г  29 хв 
Кіндратівка 14.19 1 хв  14.20 3 г  39 хв 
Костянтинівка 14.35 2 хв  14.37 3 г  55 хв 
6 Км 14.45 1 хв  14.46 4 г  5 хв 
Кривий Торець 14.57 1 хв  14.58 4 г  17 хв 
Фенольна 15.14 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6003 Ізюм — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції