У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 05.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

по робочих днях

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 05.14
Нова Козача 05.19 1 хв  05.20 5 хв 
Цупівка 05.25 1 хв  05.26 11 хв 
Прудянка 05.30 1 хв  05.31 16 хв 
Слатине 05.36 4 хв  05.40 22 хв 
Безруківка 05.46 1 хв  05.47 32 хв 
Нові Дергачі 05.53 1 хв  05.54 39 хв 
Дергачі 05.57 4 хв  06.01 43 хв 
Моторна 06.04 1 хв  06.05 50 хв 
Лозовенька 06.08 1 хв  06.09 54 хв 
Підміська 06.11 1 хв  06.12 57 хв 
Північний пост 06.15 1 хв  06.16 1 г  1 хв 
Південний Пост 06.20 1 хв  06.21 1 г  6 хв 
Харків-Пас. 06.28 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6003 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031