У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 05.14 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 05.14
Нова Козача 05.19 1 хв  05.20 5 хв 
Цупівка 05.25 1 хв  05.26 11 хв 
Прудянка 05.30 1 хв  05.31 16 хв 
Слатине 05.36 4 хв  05.40 22 хв 
Безруківка 05.46 1 хв  05.47 32 хв 
Нові Дергачі 05.53 1 хв  05.54 39 хв 
Дергачі 05.57 4 хв  06.01 43 хв 
Моторна 06.04 1 хв  06.05 50 хв 
Лозовенька 06.08 1 хв  06.09 54 хв 
Підміська 06.11 1 хв  06.12 57 хв 
Північний пост 06.15 1 хв  06.16 1 г  1 хв 
Південний Пост 06.20 1 хв  06.21 1 г  6 хв 
Харків-Пас. 06.28 1 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6003 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30