У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003-6203 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003-6203 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.04 і прибуває на станцію Козятин-1 о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.04
Караваєві Дачі 07.09 1 хв  07.10 5 хв 
Київ-Волинський 07.15 1 хв  07.16 11 хв 
Вишневе 07.22 1 хв  07.23 18 хв 
Тарасівка 07.28 2 хв  07.30 24 хв 
Боярка 07.34 1 хв  07.35 30 хв 
Малютянка 07.38 1 хв  07.39 34 хв 
Шляхова 07.41 1 хв  07.42 37 хв 
Глеваха 07.45 1 хв  07.46 41 хв 
888 Км 07.49 1 хв  07.49 45 хв 
Васильків-1 07.52 1 хв  07.53 48 хв 
Корчі 07.59 1 хв  08.00 55 хв 
Мотовилівка 08.03 1 хв  08.04 59 хв 
Білки 08.07 1 хв  08.08 1 г  3 хв 
Півні 08.10 1 хв  08.11 1 г  6 хв 
Вишняки 08.14 1 хв  08.14 1 г  10 хв 
Сорочий Брід 08.17 1 хв  08.18 1 г  13 хв 
Снітинка 08.22 1 хв  08.22 1 г  18 хв 
Фастів-1 08.28 10 хв  08.38 1 г  24 хв 
Триліси 08.50 1 хв  08.51 1 г  46 хв 
Кожанка 08.58 1 хв  08.59 1 г  54 хв 
Чернявка 09.06 1 хв  09.07 2 г  2 хв 
Саверці 09.12 1 хв  09.13 2 г  8 хв 
Попільня 09.19 1 хв  09.20 2 г  15 хв 
Харліївка 09.27 1 хв  09.28 2 г  23 хв 
Брівки 09.37 1 хв  09.38 2 г  33 хв 
Вчорайше 09.45 1 хв  09.46 2 г  41 хв 
Чорнорудка 09.53 1 хв  09.54 2 г  49 хв 
Білосілля 09.58 1 хв  09.59 2 г  54 хв 
Вернигородок 10.03 1 хв  10.04 2 г  59 хв 
Сестринівка 10.10 1 хв  10.11 3 г  6 хв 
Козятин-1 10.23 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6003-6203 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031