У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003-6203 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003-6203 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.56 і прибуває на станцію Козятин-1 о 10.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.56
Караваєві Дачі 07.01 1 хв  07.02 5 хв 
Київ-Волинський 07.07 1 хв  07.08 11 хв 
Вишневе 07.14 1 хв  07.15 18 хв 
Тарасівка 07.20 2 хв  07.22 24 хв 
Боярка 07.26 1 хв  07.27 30 хв 
Малютянка 07.30 1 хв  07.31 34 хв 
Шляхова 07.33 1 хв  07.34 37 хв 
Глеваха 07.37 1 хв  07.38 41 хв 
888 Км 07.41 1 хв  07.41 45 хв 
Васильків-1 07.44 1 хв  07.45 48 хв 
Корчі 07.51 1 хв  07.52 55 хв 
Мотовилівка 07.55 1 хв  07.56 59 хв 
Білки 07.59 1 хв  08.00 1 г  3 хв 
Півні 08.02 1 хв  08.03 1 г  6 хв 
Вишняки 08.06 1 хв  08.06 1 г  10 хв 
Сорочий Брід 08.09 1 хв  08.10 1 г  13 хв 
Снітинка 08.14 1 хв  08.14 1 г  18 хв 
Фастів-1 08.20 13 хв  08.33 1 г  24 хв 
Триліси 08.45 1 хв  08.46 1 г  49 хв 
Кожанка 08.53 1 хв  08.54 1 г  57 хв 
Чернявка 09.01 1 хв  09.02 2 г  5 хв 
Саверці 09.07 1 хв  09.08 2 г  11 хв 
Попільня 09.14 1 хв  09.15 2 г  18 хв 
Харліївка 09.22 1 хв  09.23 2 г  26 хв 
Брівки 09.32 1 хв  09.33 2 г  36 хв 
Вчорайше 09.40 1 хв  09.41 2 г  44 хв 
Чорнорудка 09.48 1 хв  09.49 2 г  52 хв 
Білосілля 09.53 1 хв  09.54 2 г  57 хв 
Вернигородок 09.58 1 хв  09.59 3 г  2 хв 
Сестринівка 10.05 1 хв  10.06 3 г  9 хв 
Козятин-1 10.18 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6003-6203 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031