У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Кириківка — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Кириківка - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Кириківка о 05.40 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бакирівка, Олексине, 98 Км, Ім. Василя Несвіта, 67 Км, Суми-Товарна, 52 Км, Головашівка, 24 Км, 15 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кириківка 05.40
Козацьке 05.46 1 хв  05.47 6 хв 
Ворскла 05.52 1 хв  05.53 12 хв 
Бакирівка 05.58 1 хв  05.59 18 хв 
Рупине 06.09 1 хв  06.10 29 хв 
Смородине 06.15 10 хв  06.25 35 хв 
Олексине 06.33 1 хв  06.34 53 хв 
Скрягівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  1 хв 
102 Км 06.48 1 хв  06.49 1 г  8 хв 
98 Км 06.56 2 хв  06.58 1 г  16 хв 
Боромля 07.08 1 хв  07.09 1 г  28 хв 
86 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  36 хв 
Ім. Василя Несвіта 07.23 1 хв  07.24 1 г  43 хв 
Сироватка 07.32 3 хв  07.35 1 г  52 хв 
70 Км 07.40 1 хв  07.41 2 г 
67 Км 07.45 1 хв  07.46 2 г  5 хв 
Баси 07.51 1 хв  07.52 2 г  11 хв 
Олдиш 07.56 1 хв  07.57 2 г  16 хв 
Суми-Товарна 08.01 1 хв  08.02 2 г  21 хв 
59 Км 08.04 1 хв  08.05 2 г  24 хв 
Суми 08.11 10 хв  08.21 2 г  31 хв 
52 Км 08.25 1 хв  08.26 2 г  45 хв 
Торопилівка 08.34 2 хв  08.36 2 г  54 хв 
40 Км 08.42 1 хв  08.43 3 г  2 хв 
Головашівка 08.48 1 хв  08.49 3 г  8 хв 
Лікарське 08.55 1 хв  08.56 3 г  15 хв 
Амбари 09.02 1 хв  09.03 3 г  22 хв 
24 Км 09.07 1 хв  09.08 3 г  27 хв 
Вири 09.14 1 хв  09.15 3 г  34 хв 
Улянівка 09.21 1 хв  09.22 3 г  41 хв 
15 Км 09.25 1 хв  09.26 3 г  45 хв 
Торохтяний 09.32 1 хв  09.33 3 г  52 хв 
Білопілля 09.41 11 хв  09.52 4 г  1 хв 
Ворожба-Пас. 10.04 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6003 Кириківка — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031