У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Кириківка — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Кириківка - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Кириківка о 05.40 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бакирівка, Олексине, 98 Км, Ім. Василя Несвіта, 67 Км, Суми-Товарна, 52 Км, Головашівка, 24 Км, 15 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кириківка 05.40
Козацьке 05.45 1 хв  05.46 5 хв 
Ворскла 05.51 1 хв  05.52 11 хв 
Бакирівка 05.56 1 хв  05.57 16 хв 
Рупине 06.07 1 хв  06.08 27 хв 
Смородине 06.14 10 хв  06.24 34 хв 
Олексине 06.31 1 хв  06.32 51 хв 
Скрягівка 06.37 1 хв  06.38 57 хв 
102 Км 06.43 1 хв  06.44 1 г  3 хв 
98 Км 06.50 2 хв  06.52 1 г  10 хв 
Боромля 07.01 1 хв  07.02 1 г  21 хв 
86 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  33 хв 
Ім. Василя Несвіта 07.20 1 хв  07.21 1 г  40 хв 
Сироватка 07.29 3 хв  07.32 1 г  49 хв 
70 Км 07.37 1 хв  07.38 1 г  57 хв 
67 Км 07.42 1 хв  07.43 2 г  2 хв 
Баси 07.48 1 хв  07.49 2 г  8 хв 
Олдиш 07.53 1 хв  07.54 2 г  13 хв 
Суми-Товарна 07.58 1 хв  07.59 2 г  18 хв 
59 Км 08.01 1 хв  08.02 2 г  21 хв 
Суми 08.08 10 хв  08.18 2 г  28 хв 
52 Км 08.23 1 хв  08.24 2 г  43 хв 
Торопилівка 08.32 2 хв  08.34 2 г  52 хв 
40 Км 08.41 1 хв  08.42 3 г  1 хв 
Головашівка 08.47 1 хв  08.48 3 г  7 хв 
Лікарське 08.55 1 хв  08.56 3 г  15 хв 
Амбари 09.01 1 хв  09.02 3 г  21 хв 
24 Км 09.07 1 хв  09.08 3 г  27 хв 
Вири 09.14 1 хв  09.15 3 г  34 хв 
Улянівка 09.21 1 хв  09.22 3 г  41 хв 
15 Км 09.25 1 хв  09.26 3 г  45 хв 
Торохтяний 09.31 1 хв  09.32 3 г  51 хв 
Білопілля 09.41 11 хв  09.52 4 г  1 хв 
Ворожба-Пас. 10.04 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6003 Кириківка — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031