У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Рава Руська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Рава Руська - Львів відправляється зі станції Рава Руська о 16.53 і прибуває на станцію Львів о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лужки, Липник, Мощана, Лавриків, Панчишини, Добросин, Заріччя(Берегове), Глинсько, Жовква, Мацошин, Куликів, Зашків, Завадів, Брюховичі, Рясна, Батарівка, Клепарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-08 по 2019-08-15: 09, 10, 11 серпня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рава Руська 16.53
Лужки 16.59 1 хв  17.00 6 хв 
Липник 17.06 1 хв  17.07 13 хв 
Мощана 17.12 1 хв  17.13 19 хв 
Лавриків 17.15 1 хв  17.16 22 хв 
Панчишини 17.22 1 хв  17.23 29 хв 
Добросин 17.28 1 хв  17.29 35 хв 
Заріччя(Берегове) 17.34 1 хв  17.35 41 хв 
Глинсько 17.41 1 хв  17.42 48 хв 
Жовква 17.49 1 хв  17.50 56 хв 
Мацошин 17.55 1 хв  17.56 1 г  2 хв 
Куликів 18.05 1 хв  18.06 1 г  12 хв 
Зашків 18.17 1 хв  18.18 1 г  24 хв 
Завадів 18.26 1 хв  18.27 1 г  33 хв 
Брюховичі 18.39 2 хв  18.41 1 г  46 хв 
Рясна 18.48 1 хв  18.49 1 г  55 хв 
Батарівка 18.54 1 хв  18.55 2 г  1 хв 
Клепарів 19.01 2 хв  19.03 2 г  8 хв 
Львів 19.10 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6003 Рава Руська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30