У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Рава Руська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Рава Руська - Львів відправляється зі станції Рава Руська о 16.38 і прибуває на станцію Львів о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лужки, Липник, Мощана, Лавриків, Панчишини, Добросин, Заріччя, Глинсько, Жовква, Мацошин, Куликів, Зашків, Завадів, Брюховичі, Рясна, Батарівка, Клепарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-12-06 по 2019-12-17: 13 грудня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рава Руська 16.38
Лужки 16.44 1 хв  16.45 6 хв 
Липник 16.52 1 хв  16.53 14 хв 
Мощана 17.00 1 хв  17.01 22 хв 
Лавриків 17.03 1 хв  17.04 25 хв 
Панчишини 17.12 1 хв  17.13 34 хв 
Добросин 17.20 1 хв  17.21 42 хв 
Заріччя 17.26 1 хв  17.27 48 хв 
Глинсько 17.33 1 хв  17.34 55 хв 
Жовква 17.44 1 хв  17.45 1 г  6 хв 
Мацошин 17.53 1 хв  17.54 1 г  15 хв 
Куликів 18.04 1 хв  18.05 1 г  26 хв 
Зашків 18.17 1 хв  18.18 1 г  39 хв 
Завадів 18.26 1 хв  18.27 1 г  48 хв 
Брюховичі 18.40 2 хв  18.42 2 г  2 хв 
Рясна 18.49 1 хв  18.50 2 г  11 хв 
Батарівка 18.55 1 хв  18.56 2 г  17 хв 
Клепарів 19.02 2 хв  19.04 2 г  24 хв 
Львів 19.10 2 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6003 Рава Руська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції