У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Рава Руська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Рава Руська - Львів відправляється зі станції Рава Руська о 16.30 і прибуває на станцію Львів о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лужки, Липник, Мощана, Лавриків, Панчишини, Добросин, Заріччя(Берегове), Глинсько, Жовква, Мацошин, Куликів, Зашків, Завадів, Брюховичі, Рясна, Батарівка, Клепарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рава Руська 16.30
Лужки 16.36 1 хв  16.37 6 хв 
Липник 16.44 1 хв  16.45 14 хв 
Мощана 16.52 1 хв  16.53 22 хв 
Лавриків 16.55 1 хв  16.56 25 хв 
Панчишини 17.04 1 хв  17.05 34 хв 
Добросин 17.12 1 хв  17.13 42 хв 
Заріччя(Берегове) 17.18 1 хв  17.19 48 хв 
Глинсько 17.25 1 хв  17.26 55 хв 
Жовква 17.38 1 хв  17.39 1 г  8 хв 
Мацошин 17.47 1 хв  17.48 1 г  17 хв 
Куликів 17.57 1 хв  17.58 1 г  27 хв 
Зашків 18.11 1 хв  18.12 1 г  41 хв 
Завадів 18.20 1 хв  18.21 1 г  50 хв 
Брюховичі 18.35 3 хв  18.38 2 г  5 хв 
Рясна 18.43 1 хв  18.44 2 г  13 хв 
Батарівка 18.50 1 хв  18.51 2 г  20 хв 
Клепарів 18.59 2 хв  19.01 2 г  29 хв 
Львів 19.10 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6003 Рава Руська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930