У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6003 Рава Руська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6003 сполученням Рава Руська - Львів відправляється зі станції Рава Руська о 16.53 і прибуває на станцію Львів о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Лужки, Липник, Мощана, Лавриків, Панчишини, Добросин, Заріччя, Глинсько, Жовква, Мацошин, Куликів, Зашків, Завадів, Брюховичі, Рясна, Батарівка, Клепарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-04 по 2019-10-15: 11 жовтня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рава Руська 16.53
Лужки 16.59 1 хв  17.00 6 хв 
Липник 17.06 1 хв  17.07 13 хв 
Мощана 17.12 1 хв  17.13 19 хв 
Лавриків 17.15 1 хв  17.16 22 хв 
Панчишини 17.22 1 хв  17.23 29 хв 
Добросин 17.28 1 хв  17.29 35 хв 
Заріччя 17.34 1 хв  17.35 41 хв 
Глинсько 17.41 1 хв  17.42 48 хв 
Жовква 17.49 1 хв  17.50 56 хв 
Мацошин 17.55 1 хв  17.56 1 г  2 хв 
Куликів 18.05 1 хв  18.06 1 г  12 хв 
Зашків 18.17 1 хв  18.18 1 г  24 хв 
Завадів 18.26 1 хв  18.27 1 г  33 хв 
Брюховичі 18.39 2 хв  18.41 1 г  46 хв 
Рясна 18.48 1 хв  18.49 1 г  55 хв 
Батарівка 18.54 1 хв  18.55 2 г  1 хв 
Клепарів 19.01 2 хв  19.03 2 г  8 хв 
Львів 19.10 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6003 Рава Руська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930