У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 04.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Корчі, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.55
Корчі 05.13 1 хв  05.14 18 хв 
Васильків-1 05.20 1 хв  05.21 25 хв 
Глеваха 05.26 2 хв  05.28 31 хв 
Боярка 05.35 1 хв  05.36 40 хв 
Тарасівка 05.39 2 хв  05.41 44 хв 
Вишневе 05.45 1 хв  05.46 50 хв 
Київ-Волинський 05.52 1 хв  05.53 57 хв 
Караваєві Дачі 05.57 1 хв  05.58 1 г  2 хв 
Київ-Пас. 06.04 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6004 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30