У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004-6003 сполученням Колосівка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Колосівка о 12.26 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 16.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ставки, Новий Степ, Ясна Зоря, Південний Буг, Тернівка-Миколаївська, Інгул, Мішкове, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад


з 2020-01-02 по 2020-12-12: п. №6002/6004 Миколаїв-Вант. - Колосівка курсує по середам, суботам, неділям та святковим дням

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 12.26
Первенець 12.43 2 хв  12.45 17 хв 
Ставки 12.56 2 хв  12.58 30 хв 
Новокатеринівка 13.07 2 хв  13.09 41 хв 
Новий Степ 13.15 2 хв  13.17 49 хв 
Зелений Гай 13.31 2 хв  13.33 1 г  5 хв 
Ясна Зоря 13.47 5 хв  13.52 1 г  21 хв 
Трихати 14.05 2 хв  14.07 1 г  39 хв 
Південний Буг 14.20 2 хв  14.22 1 г  54 хв 
Баловне 14.31 2 хв  14.33 2 г  5 хв 
Тернівка-Миколаївська 14.43 2 хв  14.45 2 г  17 хв 
90 Км 14.53 2 хв  14.55 2 г  27 хв 
Інгул 15.03 2 хв  15.05 2 г  37 хв 
Путієць 15.11 2 хв  15.13 2 г  45 хв 
Мішкове 15.23 2 хв  15.25 2 г  57 хв 
Миколаїв-Пас. 15.35 5 хв  15.40 3 г  9 хв 
Пост 230 Км 15.45 1 хв  15.46 3 г  19 хв 
Нове Садівництво 15.54 1 хв  15.55 3 г  28 хв 
Суднобудівників 15.59 1 хв  16.00 3 г  33 хв 
Миколаїв Вантажний 16.09 3 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції