У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004-6003 сполученням Колосівка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Колосівка о 12.26 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 15.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ставки, Новий Степ, Ясна Зоря, Південний Буг, Тернівка-Миколаївська, Інгул, Мішкове, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Курсує згідно розкладу руху у святкові дні
з 2019-07-05 по 2019-12-07: п. №6002/6001 -6004/6003 сполученням Миколаїв - Вант. - Колосівка - Миколаїв - Вант. курсує по середам, суботам, неділям та святковим дням

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 12.26
Первенець 12.43 2 хв  12.45 17 хв 
Ставки 12.56 2 хв  12.58 30 хв 
Новокатеринівка 13.07 2 хв  13.09 41 хв 
Новий Степ 13.14 2 хв  13.16 48 хв 
Зелений Гай 13.32 2 хв  13.34 1 г  6 хв 
Ясна Зоря 13.48 5 хв  13.53 1 г  22 хв 
Трихати 14.06 2 хв  14.08 1 г  40 хв 
Південний Буг 14.18 2 хв  14.20 1 г  52 хв 
Баловне 14.25 2 хв  14.27 1 г  59 хв 
Тернівка-Миколаївська 14.36 2 хв  14.38 2 г  10 хв 
90 Км 14.46 2 хв  14.48 2 г  20 хв 
Інгул 14.55 2 хв  14.57 2 г  29 хв 
Путієць 15.02 2 хв  15.04 2 г  36 хв 
Мішкове 15.12 2 хв  15.14 2 г  46 хв 
Миколаїв-Пас. 15.24 3 хв  15.27 2 г  58 хв 
Пост 230 Км 15.32 1 хв  15.33 3 г  6 хв 
Нове Садівництво 15.40 1 хв  15.41 3 г  14 хв 
Суднобудівників 15.45 1 хв  15.46 3 г  19 хв 
Миколаїв Вантажний 15.56 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30