У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004-6003 сполученням Колосівка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Колосівка о 12.26 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 16.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ставки, Новий Степ, Ясна Зоря, Південний Буг, Тернівка-Миколаївська, Інгул, Мішкове, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 12.26
Первенець 12.43 2 хв  12.45 17 хв 
Ставки 12.56 2 хв  12.58 30 хв 
Новокатеринівка 13.07 2 хв  13.09 41 хв 
Новий Степ 13.14 2 хв  13.16 48 хв 
Зелений Гай 13.32 2 хв  13.34 1 г  6 хв 
Ясна Зоря 13.48 8 хв  13.56 1 г  22 хв 
Трихати 14.09 5 хв  14.14 1 г  43 хв 
Південний Буг 14.24 2 хв  14.26 1 г  58 хв 
Баловне 14.31 2 хв  14.33 2 г  5 хв 
Тернівка-Миколаївська 14.41 2 хв  14.43 2 г  15 хв 
90 Км 14.51 2 хв  14.53 2 г  25 хв 
Інгул 15.00 2 хв  15.02 2 г  34 хв 
Путієць 15.07 2 хв  15.09 2 г  41 хв 
Мішкове 15.17 2 хв  15.19 2 г  51 хв 
Миколаїв-Пас. 15.29 3 хв  15.32 3 г  3 хв 
Пост 230 Км 15.38 1 хв  15.39 3 г  12 хв 
Нове Садівництво 15.46 1 хв  15.47 3 г  20 хв 
Суднобудівників 15.51 1 хв  15.52 3 г  25 хв 
Миколаїв Вантажний 16.01 3 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031