У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6004-6003 сполученням Колосівка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Колосівка о 12.26 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 15.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ставки, Новий Степ, Ясна Зоря, Південний Буг, Тернівка-Миколаївська, Інгул, Мішкове, Пост 230 Км, Суднобудівників.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 12.26
Первенець 12.43 2 хв  12.45 17 хв 
Ставки 12.56 2 хв  12.58 30 хв 
Новокатеринівка 13.07 2 хв  13.09 41 хв 
Новий Степ 13.14 2 хв  13.16 48 хв 
Зелений Гай 13.32 2 хв  13.34 1 г  6 хв 
Ясна Зоря 13.48 5 хв  13.53 1 г  22 хв 
Трихати 14.06 2 хв  14.08 1 г  40 хв 
Південний Буг 14.18 2 хв  14.20 1 г  52 хв 
Баловне 14.25 2 хв  14.27 1 г  59 хв 
Тернівка-Миколаївська 14.36 2 хв  14.38 2 г  10 хв 
90 Км 14.46 2 хв  14.48 2 г  20 хв 
Інгул 14.55 2 хв  14.57 2 г  29 хв 
Путієць 15.02 2 хв  15.04 2 г  36 хв 
Мішкове 15.12 2 хв  15.14 2 г  46 хв 
Миколаїв-Пас. 15.24 3 хв  15.27 2 г  58 хв 
Пост 230 Км 15.32 1 хв  15.33 3 г  6 хв 
Нове Садівництво 15.40 1 хв  15.41 3 г  14 хв 
Суднобудівників 15.45 1 хв  15.46 3 г  19 хв 
Миколаїв Вантажний 15.56 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6004-6003 Колосівка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930