У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Стикова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Стикова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 05.00 і прибуває на станцію П'ятихатки-Стикова о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Діївка, Сухачівка, 164 Км, Кам'янське-Пасажирське, 139 Км, 125 Км, 114 Км, Вільногірськ, Касинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 05.00
Горяїнове 05.05 1 хв  05.06 5 хв 
184 км 05.09 2 хв  05.11 9 хв 
Діївка 05.15 1 хв  05.16 15 хв 
178 Км 05.20 1 хв  05.21 20 хв 
175 Км 05.24 1 хв  05.25 24 хв 
Сухачівка 05.31 1 хв  05.32 31 хв 
169 Км 05.35 1 хв  05.36 35 хв 
165 Км 05.39 2 хв  05.41 39 хв 
164 Км 05.43 1 хв  05.44 43 хв 
160 Км 05.47 1 хв  05.48 47 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 05.50 1 хв  05.51 50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.55 1 хв  05.56 55 хв 
149 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г 
Воскобійня 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
139 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  13 хв 
Верхньодніпровськ 06.20 2 хв  06.22 1 г  20 хв 
128 Км 06.26 1 хв  06.27 1 г  26 хв 
125 Км 06.29 1 хв  06.30 1 г  29 хв 
119 Км 06.34 2 хв  06.36 1 г  34 хв 
Верхівцеве 06.39 1 хв  06.40 1 г  39 хв 
114 Км 06.44 1 хв  06.45 1 г  44 хв 
Гранове 06.48 1 хв  06.49 1 г  48 хв 
104 Км 06.53 1 хв  06.54 1 г  53 хв 
Вільногірськ 06.58 1 хв  06.59 1 г  58 хв 
Ерастівка 07.08 1 хв  07.09 2 г  8 хв 
88 Км 07.14 2 хв  07.16 2 г  14 хв 
Касинівка 07.21 1 хв  07.22 2 г  21 хв 
77 Км 07.27 1 хв  07.28 2 г  27 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.33 2 хв  07.35 2 г  33 хв 
П'ятихатки-Стикова 07.41 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6005 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Стикова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30