У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Стикова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005 сполученням Дніпро-Головний - П'ятихатки-Стикова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 05.00 і прибуває на станцію П'ятихатки-Стикова о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Діївка, Сухачівка, 164 Км, Кам'янське-Пасажирське, 139 Км, 125 Км, 114 Км, Вільногірськ, Касинівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 05.00
Горяїнове 05.05 1 хв  05.06 5 хв 
184 км 05.09 2 хв  05.11 9 хв 
Діївка 05.15 1 хв  05.16 15 хв 
178 Км 05.20 1 хв  05.21 20 хв 
175 Км 05.24 1 хв  05.25 24 хв 
Сухачівка 05.31 1 хв  05.32 31 хв 
169 Км 05.35 1 хв  05.36 35 хв 
165 Км 05.39 2 хв  05.41 39 хв 
164 Км 05.43 1 хв  05.44 43 хв 
160 Км 05.47 1 хв  05.48 47 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 05.50 1 хв  05.51 50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.55 1 хв  05.56 55 хв 
149 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г 
Воскобійня 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
139 Км 06.13 1 хв  06.14 1 г  13 хв 
Верхньодніпровськ 06.20 2 хв  06.22 1 г  20 хв 
128 Км 06.26 1 хв  06.27 1 г  26 хв 
125 Км 06.29 1 хв  06.30 1 г  29 хв 
119 Км 06.34 2 хв  06.36 1 г  34 хв 
Верхівцеве 06.39 1 хв  06.40 1 г  39 хв 
114 Км 06.44 1 хв  06.45 1 г  44 хв 
Гранове 06.48 1 хв  06.49 1 г  48 хв 
104 Км 06.53 1 хв  06.54 1 г  53 хв 
Вільногірськ 06.58 1 хв  06.59 1 г  58 хв 
Ерастівка 07.08 1 хв  07.09 2 г  8 хв 
88 Км 07.14 2 хв  07.16 2 г  14 хв 
Касинівка 07.21 1 хв  07.22 2 г  21 хв 
77 Км 07.27 1 хв  07.28 2 г  27 хв 
П'ятихатки-Пас. 07.33 2 хв  07.35 2 г  33 хв 
П'ятихатки-Стикова 07.41 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6005 Дніпро-Головний — П'ятихатки-Стикова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31