У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005-6236 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005-6236 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.15 і прибуває на станцію Миронівка о 11.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.15
Караваєві Дачі 07.21 1 хв  07.22 6 хв 
Київ-Волинський 07.26 1 хв  07.27 11 хв 
Вишневе 07.33 1 хв  07.34 18 хв 
Тарасівка 07.40 1 хв  07.41 25 хв 
Боярка 07.45 1 хв  07.46 30 хв 
Малютянка 07.49 1 хв  07.50 34 хв 
Шляхова 07.52 1 хв  07.53 37 хв 
Глеваха 07.55 1 хв  07.56 40 хв 
888 Км 07.59 1 хв  07.59 44 хв 
Васильків-1 08.02 1 хв  08.03 47 хв 
Корчі 08.09 1 хв  08.09 54 хв 
Мотовилівка 08.13 1 хв  08.14 58 хв 
Білки 08.17 1 хв  08.17 1 г  2 хв 
Півні 08.20 1 хв  08.20 1 г  5 хв 
Вишняки 08.23 1 хв  08.24 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 08.26 1 хв  08.27 1 г  11 хв 
Снітинка 08.31 1 хв  08.31 1 г  16 хв 
Фастів-1 08.37 23 хв  09.00 1 г  22 хв 
Фастів-2 09.08 1 хв  09.09 1 г  53 хв 
8 Км 09.15 1 хв  09.16 2 г 
Паляничинці 09.19 1 хв  09.20 2 г  4 хв 
Устинівка 09.26 1 хв  09.27 2 г  11 хв 
Гай 09.33 1 хв  09.34 2 г  18 хв 
Біла Церква 09.42 2 хв  09.44 2 г  27 хв 
Роток 09.51 2 хв  09.53 2 г  36 хв 
Томилівка 09.57 1 хв  09.58 2 г  42 хв 
Бірюки 10.02 1 хв  10.03 2 г  47 хв 
Чепеліївка 10.06 1 хв  10.07 2 г  51 хв 
Сухоліси 10.11 1 хв  10.12 2 г  56 хв 
Житні Гори 10.19 1 хв  10.20 3 г  4 хв 
Рокитне 10.26 1 хв  10.27 3 г  11 хв 
Бушеве 10.34 1 хв  10.35 3 г  19 хв 
Ольшаниця 10.39 1 хв  10.40 3 г  24 хв 
Лютарський 10.46 1 хв  10.47 3 г  31 хв 
Карапиші-2 10.50 1 хв  10.51 3 г  35 хв 
Карапиші 10.55 1 хв  10.56 3 г  40 хв 
Миронівка 11.08 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6005-6236 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції