У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005-6234 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.15 і прибуває на станцію Миронівка о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.15
Караваєві Дачі 07.21 1 хв  07.22 6 хв 
Київ-Волинський 07.26 1 хв  07.27 11 хв 
Вишневе 07.33 1 хв  07.34 18 хв 
Тарасівка 07.40 1 хв  07.41 25 хв 
Боярка 07.45 1 хв  07.46 30 хв 
Малютянка 07.49 1 хв  07.50 34 хв 
Шляхова 07.52 1 хв  07.53 37 хв 
Глеваха 07.55 1 хв  07.56 40 хв 
888 Км 07.59 1 хв  07.59 44 хв 
Васильків-1 08.02 1 хв  08.03 47 хв 
Корчі 08.09 1 хв  08.09 54 хв 
Мотовилівка 08.13 1 хв  08.14 58 хв 
Білки 08.17 1 хв  08.17 1 г  2 хв 
Півні 08.20 1 хв  08.20 1 г  5 хв 
Вишняки 08.23 1 хв  08.24 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 08.26 1 хв  08.27 1 г  11 хв 
Снітинка 08.31 1 хв  08.31 1 г  16 хв 
Фастів-1 08.37 15 хв  08.52 1 г  22 хв 
Фастів-2 09.00 1 хв  09.01 1 г  45 хв 
8 Км 09.07 1 хв  09.08 1 г  52 хв 
Паляничинці 09.11 1 хв  09.12 1 г  56 хв 
Устинівка 09.18 1 хв  09.19 2 г  3 хв 
Гай 09.25 1 хв  09.26 2 г  10 хв 
Біла Церква 09.34 2 хв  09.36 2 г  19 хв 
Роток 09.43 2 хв  09.45 2 г  28 хв 
Томилівка 09.49 1 хв  09.50 2 г  34 хв 
Бірюки 09.54 1 хв  09.55 2 г  39 хв 
Чепеліївка 09.58 1 хв  09.59 2 г  43 хв 
Сухоліси 10.03 1 хв  10.04 2 г  48 хв 
Житні Гори 10.11 1 хв  10.12 2 г  56 хв 
Рокитне 10.18 1 хв  10.19 3 г  3 хв 
Бушеве 10.26 1 хв  10.27 3 г  11 хв 
Ольшаниця 10.31 1 хв  10.32 3 г  16 хв 
Лютарський 10.38 1 хв  10.39 3 г  23 хв 
Карапиші-2 10.42 1 хв  10.43 3 г  27 хв 
Карапиші 10.47 1 хв  10.48 3 г  32 хв 
Миронівка 11.00 3 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031