У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005-6234 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.16 і прибуває на станцію Миронівка о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.16
Караваєві Дачі 07.22 1 хв  07.23 6 хв 
Київ-Волинський 07.27 1 хв  07.28 11 хв 
Вишневе 07.34 1 хв  07.35 18 хв 
Тарасівка 07.41 1 хв  07.42 25 хв 
Боярка 07.46 1 хв  07.47 30 хв 
Малютянка 07.50 1 хв  07.51 34 хв 
Шляхова 07.54 1 хв  07.54 38 хв 
Глеваха 07.57 1 хв  07.58 41 хв 
888 Км 08.01 1 хв  08.01 45 хв 
Васильків-1 08.04 1 хв  08.05 48 хв 
Корчі 08.11 1 хв  08.12 55 хв 
Мотовилівка 08.16 1 хв  08.17 1 г 
Білки 08.20 1 хв  08.21 1 г  4 хв 
Півні 08.23 1 хв  08.24 1 г  7 хв 
Вишняки 08.27 1 хв  08.27 1 г  11 хв 
Сорочий Брід 08.30 1 хв  08.31 1 г  14 хв 
Снітинка 08.35 1 хв  08.35 1 г  19 хв 
Фастів-1 08.41 11 хв  08.52 1 г  25 хв 
Фастів-2 09.00 1 хв  09.01 1 г  44 хв 
8 Км 09.07 1 хв  09.08 1 г  51 хв 
Паляничинці 09.11 1 хв  09.12 1 г  55 хв 
Устинівка 09.18 1 хв  09.19 2 г  2 хв 
Гай 09.25 1 хв  09.26 2 г  9 хв 
Біла Церква 09.34 2 хв  09.36 2 г  18 хв 
Роток 09.43 2 хв  09.45 2 г  27 хв 
Томилівка 09.49 1 хв  09.50 2 г  33 хв 
Бірюки 09.54 1 хв  09.55 2 г  38 хв 
Чепеліївка 09.58 1 хв  09.59 2 г  42 хв 
Сухоліси 10.03 1 хв  10.04 2 г  47 хв 
Житні Гори 10.11 1 хв  10.12 2 г  55 хв 
Рокитне 10.18 1 хв  10.19 3 г  2 хв 
Бушеве 10.26 1 хв  10.27 3 г  10 хв 
Ольшаниця 10.31 1 хв  10.32 3 г  15 хв 
Лютарський 10.38 1 хв  10.39 3 г  22 хв 
Карапиші-2 10.42 1 хв  10.43 3 г  26 хв 
Карапиші 10.47 1 хв  10.48 3 г  31 хв 
Миронівка 11.00 3 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930