У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005-6234 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.14 і прибуває на станцію Миронівка о 11.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.14
Караваєві Дачі 07.21 1 хв  07.22 7 хв 
Київ-Волинський 07.26 1 хв  07.27 12 хв 
Вишневе 07.33 1 хв  07.34 19 хв 
Тарасівка 07.40 1 хв  07.41 26 хв 
Боярка 07.45 7 хв  07.52 31 хв 
Малютянка 07.55 1 хв  07.56 41 хв 
Шляхова 07.58 1 хв  07.59 44 хв 
Глеваха 08.01 1 хв  08.02 47 хв 
888 Км 08.05 1 хв  08.05 51 хв 
Васильків-1 08.08 1 хв  08.09 54 хв 
Корчі 08.15 1 хв  08.15 1 г  1 хв 
Мотовилівка 08.19 8 хв  08.27 1 г  5 хв 
Білки 08.30 1 хв  08.30 1 г  16 хв 
Півні 08.33 1 хв  08.33 1 г  19 хв 
Вишняки 08.36 1 хв  08.37 1 г  22 хв 
Сорочий Брід 08.39 1 хв  08.40 1 г  25 хв 
Снітинка 08.44 1 хв  08.44 1 г  30 хв 
Фастів-1 08.50 10 хв  09.00 1 г  36 хв 
Фастів-2 09.08 1 хв  09.09 1 г  54 хв 
8 Км 09.15 1 хв  09.16 2 г  1 хв 
Паляничинці 09.19 1 хв  09.20 2 г  5 хв 
Устинівка 09.26 1 хв  09.27 2 г  12 хв 
Гай 09.33 1 хв  09.34 2 г  19 хв 
Біла Церква 09.42 2 хв  09.44 2 г  28 хв 
Роток 09.51 2 хв  09.53 2 г  37 хв 
Томилівка 09.57 1 хв  09.58 2 г  43 хв 
Бірюки 10.02 1 хв  10.03 2 г  48 хв 
Чепеліївка 10.06 1 хв  10.07 2 г  52 хв 
Сухоліси 10.11 1 хв  10.12 2 г  57 хв 
Житні Гори 10.19 1 хв  10.20 3 г  5 хв 
Рокитне 10.26 1 хв  10.27 3 г  12 хв 
Бушеве 10.34 1 хв  10.35 3 г  20 хв 
Ольшаниця 10.39 1 хв  10.40 3 г  25 хв 
Лютарський 10.46 1 хв  10.47 3 г  32 хв 
Карапиші-2 10.50 1 хв  10.51 3 г  36 хв 
Карапиші 10.55 1 хв  10.56 3 г  41 хв 
Миронівка 11.08 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6005-6234 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031