У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6005-6015 Язикове — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6005-6015 сполученням Язикове - Фенольна відправляється зі станції Язикове о 05.09 і прибуває на станцію Фенольна о 09.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Узгоджений по ст. Гусарівка з п. № 6867 Харків – Гусарівка, по ст. Слов`янськ з п. № 6234 Костянтинівка - Лиман.
з 2019-08-20 по 2019-08-22: З 21.08.2019 змінюється розклад приміського поїзду № 6015 Слов'янськ — Фенольна. Відправлення зі ст. Костянтинівка о 9.20 (замість 9.10), далі Кривий Торець 9.41-9.42, Фенольна 9.58

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Язикове 05.09
Барвенкове 05.21 1 хв  05.22 12 хв 
Гусарівка 05.33 1 хв  05.34 24 хв 
Бантишеве 05.48 1 хв  05.49 39 хв 
Шидловська 06.05 1 хв  06.06 56 хв 
Слов'янськ 06.25 35 хв  07.00 1 г  16 хв 
Шпичкине 07.14 1 хв  07.15 2 г  5 хв 
Краматорськ 07.25 2 хв  07.27 2 г  16 хв 
Дружківка 07.46 1 хв  07.47 2 г  37 хв 
Кіндратівка 07.56 1 хв  07.57 2 г  47 хв 
Костянтинівка 08.12 1 г 8 хв  09.20 3 г  3 хв 
6 Км 09.28 1 хв  09.29 4 г  19 хв 
Кривий Торець 09.41 1 хв  09.42 4 г  32 хв 
Фенольна 09.58 4 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6005-6015 Язикове — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30