У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6006 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6006 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 05.05 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.05
Снітинка 05.10 1 хв  05.11 5 хв 
Сорочий Брід 05.15 1 хв  05.16 10 хв 
Вишняки 05.19 1 хв  05.19 14 хв 
Півні 05.22 1 хв  05.23 17 хв 
Білки 05.25 1 хв  05.26 20 хв 
Мотовилівка 05.29 1 хв  05.30 24 хв 
Корчі 05.33 1 хв  05.34 28 хв 
Васильків-1 05.40 1 хв  05.41 35 хв 
Глеваха 05.47 1 хв  05.48 42 хв 
Шляхова 05.50 1 хв  05.50 45 хв 
Малютянка 05.52 1 хв  05.53 47 хв 
Боярка 05.57 1 хв  05.58 52 хв 
Тарасівка 06.02 1 хв  06.03 57 хв 
Вишневе 06.08 1 хв  06.09 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 06.15 1 хв  06.16 1 г  10 хв 
Караваєві Дачі 06.20 1 хв  06.21 1 г  15 хв 
Київ-Пас. 06.27 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6006 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031