У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6006 Суми — Кириківка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6006 сполученням Суми - Кириківка відправляється зі станції Суми о 17.29 і прибуває на станцію Кириківка о 20.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Суми-Товарна, Баси, 70 Км, Ім. Василя Несвіта, Боромля, 102 Км, Олексине, Рупине, Ворскла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 17.29
59 Км 17.36 1 хв  17.37 7 хв 
Суми-Товарна 17.40 1 хв  17.41 11 хв 
Олдиш 17.45 1 хв  17.46 16 хв 
Баси 17.50 1 хв  17.51 21 хв 
67 Км 17.56 1 хв  17.57 27 хв 
70 Км 18.02 1 хв  18.03 33 хв 
Сироватка 18.08 1 хв  18.09 39 хв 
Ім. Василя Несвіта 18.18 1 хв  18.19 49 хв 
86 Км 18.28 1 хв  18.29 59 хв 
Боромля 18.38 2 хв  18.40 1 г  9 хв 
98 Км 18.51 1 хв  18.52 1 г  22 хв 
102 Км 18.57 1 хв  18.58 1 г  28 хв 
Скрягівка 19.04 1 хв  19.05 1 г  35 хв 
Олексине 19.10 1 хв  19.11 1 г  41 хв 
Смородине 19.19 51 хв  20.10 1 г  50 хв 
Рупине 20.14 1 хв  20.15 2 г  45 хв 
Бакирівка 20.23 1 хв  20.24 2 г  54 хв 
Ворскла 20.28 1 хв  20.29 2 г  59 хв 
Козацьке 20.34 1 хв  20.35 3 г  5 хв 
Кириківка 20.42 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6006 Суми — Кириківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30