У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007-6017 Гаврилівка — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6007-6017 сполученням Гаврилівка - Фенольна відправляється зі станції Гаврилівка о 19.23 і прибуває на станцію Фенольна о 23.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 19.23
Язикове 19.38 1 хв  19.39 15 хв 
Барвенкове 19.50 1 хв  19.51 27 хв 
Гусарівка 20.02 1 хв  20.03 39 хв 
Бантишеве 20.17 1 хв  20.18 54 хв 
Шидловська 20.34 1 хв  20.35 1 г  11 хв 
Слов'янськ 20.54 13 хв  21.07 1 г  31 хв 
Шпичкине 21.23 1 хв  21.24 2 г 
Краматорськ 21.36 2 хв  21.38 2 г  13 хв 
Дружківка 21.57 1 хв  21.58 2 г  34 хв 
Кіндратівка 22.08 1 хв  22.09 2 г  45 хв 
Костянтинівка 22.23 1 хв  22.24 3 г 
6 Км 22.32 1 хв  22.33 3 г  9 хв 
Кривий Торець 22.45 1 хв  22.46 3 г  22 хв 
Фенольна 23.02 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6007-6017 Гаврилівка — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30