У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007-6017 Гаврилівка — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6007-6017 сполученням Гаврилівка - Фенольна відправляється зі станції Гаврилівка о 19.23 і прибуває на станцію Фенольна о 23.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гаврилівка 19.23
Язикове 19.38 1 хв  19.39 15 хв 
Барвенкове 19.50 1 хв  19.51 27 хв 
Гусарівка 20.02 1 хв  20.03 39 хв 
Бантишеве 20.17 1 хв  20.18 54 хв 
Шидловська 20.34 1 хв  20.35 1 г  11 хв 
Слов'янськ 20.54 13 хв  21.07 1 г  31 хв 
Шпичкине 21.23 1 хв  21.24 2 г 
Краматорськ 21.36 2 хв  21.38 2 г  13 хв 
Дружківка 21.57 1 хв  21.58 2 г  34 хв 
Кіндратівка 22.08 1 хв  22.09 2 г  45 хв 
Костянтинівка 22.23 1 хв  22.24 3 г 
6 Км 22.32 1 хв  22.33 3 г  9 хв 
Кривий Торець 22.45 1 хв  22.46 3 г  22 хв 
Фенольна 23.02 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6007-6017 Гаврилівка — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829