У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6007 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 07.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Слатине, Безруківка, Дергачі, Лозовенька, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 07.30
Слатине 07.43 1 хв  07.44 13 хв 
Безруківка 07.50 1 хв  07.51 20 хв 
Дергачі 07.59 1 хв  08.00 29 хв 
Лозовенька 08.03 1 хв  08.04 33 хв 
Північний пост 08.08 1 хв  08.09 38 хв 
Південний Пост 08.12 1 хв  08.13 42 хв 
Харків-Пас. 08.20 50 хв 

У розкладі поїзда 6007 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30