У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6007 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.10 і прибуває на станцію Фастів-1 о 09.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Глеваха, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.10
Караваєві Дачі 08.15 1 хв  08.16 5 хв 
Київ-Волинський 08.20 1 хв  08.21 10 хв 
Вишневе 08.27 1 хв  08.28 17 хв 
Тарасівка 08.35 1 хв  08.36 25 хв 
Боярка 08.38 1 хв  08.39 28 хв 
Глеваха 08.47 1 хв  08.47 37 хв 
Васильків-1 08.52 1 хв  08.53 42 хв 
Корчі 08.59 1 хв  08.59 49 хв 
Мотовилівка 09.02 1 хв  09.03 52 хв 
Білки 09.06 2 хв  09.08 56 хв 
Півні 09.10 1 хв  09.11 1 г 
Вишняки 09.14 1 хв  09.15 1 г  4 хв 
Сорочий Брід 09.16 1 хв  09.17 1 г  6 хв 
Снітинка 09.21 1 хв  09.21 1 г  11 хв 
Фастів-1 09.27 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6007 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031