У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6007 Смородине — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6007 сполученням Смородине - Суми відправляється зі станції Смородине о 17.30 і прибуває на станцію Суми о 19.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Олексине, Скрягівка, 102 Км, 98 Км, Боромля, 86 Км, Ім. Василя Несвіта, Сироватка, 70 Км, 67 Км, Баси, Олдиш, Суми-Товарна, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 17.30
Олексине 17.42 1 хв  17.43 12 хв 
Скрягівка 17.48 1 хв  17.49 18 хв 
102 Км 17.54 1 хв  17.55 24 хв 
98 Км 18.04 1 хв  18.05 34 хв 
Боромля 18.16 2 хв  18.18 46 хв 
86 Км 18.25 1 хв  18.26 55 хв 
Ім. Василя Несвіта 18.34 1 хв  18.35 1 г  4 хв 
Сироватка 18.45 1 хв  18.46 1 г  15 хв 
70 Км 18.52 1 хв  18.53 1 г  22 хв 
67 Км 18.57 2 хв  18.59 1 г  27 хв 
Баси 19.05 1 хв  19.06 1 г  35 хв 
Олдиш 19.12 1 хв  19.13 1 г  42 хв 
Суми-Товарна 19.18 1 хв  19.19 1 г  48 хв 
59 Км 19.22 2 хв  19.24 1 г  52 хв 
Суми 19.33 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6007 Смородине — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031