У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 05.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.25
Снітинка 05.31 1 хв  05.31 6 хв 
Сорочий Брід 05.35 1 хв  05.36 10 хв 
Вишняки 05.39 1 хв  05.39 14 хв 
Півні 05.42 1 хв  05.43 17 хв 
Білки 05.45 1 хв  05.46 20 хв 
Мотовилівка 05.49 8 хв  05.57 24 хв 
Васильків-1 06.07 1 хв  06.08 42 хв 
Глеваха 06.14 1 хв  06.15 49 хв 
Боярка 06.22 1 хв  06.23 57 хв 
Тарасівка 06.26 1 хв  06.27 1 г  1 хв 
Вишневе 06.33 1 хв  06.34 1 г  8 хв 
Київ-Волинський 06.41 1 хв  06.42 1 г  16 хв 
Караваєві Дачі 06.47 1 хв  06.48 1 г  22 хв 
Київ-Пас. 06.54 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6008 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031