У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 05.46 і прибуває на станцію Львів о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Щирець 2, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.46
Стебник 05.53 3 хв  05.56 7 хв 
Дрогобич 06.07 14 хв  06.21 21 хв 
Верхні Гаї 06.35 1 хв  06.36 49 хв 
Стрий 06.55 10 хв  07.05 1 г  9 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.29 1 хв  07.30 1 г  43 хв 
Щирець 2 07.46 1 хв  07.47 2 г 
Пустомити 07.53 3 хв  07.56 2 г  7 хв 
Львів 08.20 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції