У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 05.49 і прибуває на станцію Львів о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий-2, Стрий, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Щирець 2, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 20 грудня змінюється розклад руху: Щирець-1 07:43 - 07:44, Щирець-2 07:47.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.49
Стебник 05.55 1 хв  05.56 6 хв 
Дрогобич 06.07 14 хв  06.21 18 хв 
Верхні Гаї 06.35 1 хв  06.36 46 хв 
Стрий-2 06.49 1 хв  06.50 1 г 
Стрий 06.55 10 хв  07.05 1 г  6 хв 
Більче 07.18 1 хв  07.19 1 г  29 хв 
Пісочна 07.22 1 хв  07.23 1 г  33 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.29 1 хв  07.30 1 г  40 хв 
Щирець 2 07.46 1 хв  07.47 1 г  57 хв 
Пустомити 07.53 1 хв  07.54 2 г  4 хв 
Глинна Наварія 07.57 1 хв  07.58 2 г  8 хв 
Оброшин 08.02 1 хв  08.03 2 г  13 хв 
Скнилів 08.07 1 хв  08.08 2 г  18 хв 
Львів 08.18 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930