У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 05.49 і прибуває на станцію Львів о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий-2, Стрий, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Щирець 2, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.49
Стебник 05.55 1 хв  05.56 6 хв 
Дрогобич 06.07 14 хв  06.21 18 хв 
Верхні Гаї 06.35 1 хв  06.36 46 хв 
Стрий-2 06.49 1 хв  06.50 1 г 
Стрий 06.55 10 хв  07.05 1 г  6 хв 
Більче 07.18 1 хв  07.19 1 г  29 хв 
Пісочна 07.22 1 хв  07.23 1 г  33 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.29 1 хв  07.30 1 г  40 хв 
Щирець 2 07.46 1 хв  07.47 1 г  57 хв 
Пустомити 07.53 1 хв  07.54 2 г  4 хв 
Глинна Наварія 07.57 1 хв  07.58 2 г  8 хв 
Оброшин 08.02 1 хв  08.03 2 г  13 хв 
Скнилів 08.07 1 хв  08.08 2 г  18 хв 
Львів 08.18 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728