У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 05.49 і прибуває на станцію Львів о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий-2, Стрий, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Щирець 2, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Додана зупинка Щирець-1, 07.43-07.44

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.49
Стебник 05.55 1 хв  05.56 6 хв 
Дрогобич 06.07 14 хв  06.21 18 хв 
Верхні Гаї 06.35 1 хв  06.36 46 хв 
Стрий-2 06.49 1 хв  06.50 1 г 
Стрий 06.55 10 хв  07.05 1 г  6 хв 
Більче 07.18 1 хв  07.19 1 г  29 хв 
Пісочна 07.22 1 хв  07.23 1 г  33 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.29 1 хв  07.30 1 г  40 хв 
Щирець 2 07.46 1 хв  07.47 1 г  57 хв 
Пустомити 07.53 1 хв  07.54 2 г  4 хв 
Глинна Наварія 07.57 1 хв  07.58 2 г  8 хв 
Оброшин 08.02 1 хв  08.03 2 г  13 хв 
Скнилів 08.07 1 хв  08.08 2 г  18 хв 
Львів 08.18 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930