У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 05.49 і прибуває на станцію Львів о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Щирець 1, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.49
Стебник 05.55 1 хв  05.56 6 хв 
Дрогобич 06.07 14 хв  06.21 18 хв 
Верхні Гаї 06.35 1 хв  06.36 46 хв 
Стрий 06.55 10 хв  07.05 1 г  6 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.29 1 хв  07.30 1 г  40 хв 
Щирець 1 07.43 1 хв  07.44 1 г  54 хв 
Пустомити 07.53 1 хв  07.54 2 г  4 хв 
Львів 08.18 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031