У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6008 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6008 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 05.49 і прибуває на станцію Львів о 08.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Щирець 1, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 05.49
Стебник 05.55 1 хв  05.56 6 хв 
Дрогобич 06.07 14 хв  06.21 18 хв 
Верхні Гаї 06.35 1 хв  06.36 46 хв 
Стрий 06.55 10 хв  07.05 1 г  6 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.29 1 хв  07.30 1 г  40 хв 
Щирець 1 07.43 1 хв  07.44 1 г  54 хв 
Пустомити 07.53 1 хв  07.54 2 г  4 хв 
Львів 08.18 2 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6008 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031