У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009-6019 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6009-6019 сполученням Красний Лиман - Фенольна відправляється зі станції Красний Лиман о 15.38 і прибуває на станцію Фенольна о 18.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 15.38
Брусин 15.48 1 хв  15.49 10 хв 
10 Км 15.52 1 хв  15.53 14 хв 
Придонецька 15.59 1 хв  16.00 21 хв 
Слов'янський курорт 16.07 1 хв  16.08 29 хв 
Імені Кожушка 16.18 1 хв  16.19 40 хв 
Слов'янськ 16.25 15 хв  16.40 47 хв 
Шпичкине 16.54 1 хв  16.55 1 г  16 хв 
Краматорськ 17.05 2 хв  17.07 1 г  27 хв 
Дружківка 17.26 1 хв  17.27 1 г  48 хв 
Кіндратівка 17.36 1 хв  17.37 1 г  58 хв 
Костянтинівка 17.52 2 хв  17.54 2 г  14 хв 
6 Км 18.02 1 хв  18.03 2 г  24 хв 
Кривий Торець 18.15 1 хв  18.16 2 г  37 хв 
Фенольна 18.32 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6009-6019 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30