У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009-6205 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6009-6205 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 08.55 і прибуває на станцію Козятин-1 о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 08.55
Караваєві Дачі 09.01 1 хв  09.02 6 хв 
Київ-Волинський 09.06 1 хв  09.07 11 хв 
Вишневе 09.13 1 хв  09.14 18 хв 
Тарасівка 09.19 2 хв  09.21 24 хв 
Боярка 09.24 1 хв  09.25 29 хв 
Малютянка 09.28 1 хв  09.29 33 хв 
Шляхова 09.32 1 хв  09.32 37 хв 
Глеваха 09.35 1 хв  09.36 40 хв 
888 Км 09.39 1 хв  09.39 44 хв 
Васильків-1 09.42 1 хв  09.43 47 хв 
Корчі 09.49 1 хв  09.49 54 хв 
Мотовилівка 09.53 1 хв  09.54 58 хв 
Білки 09.57 1 хв  09.58 1 г  2 хв 
Півні 10.01 1 хв  10.01 1 г  6 хв 
Вишняки 10.04 1 хв  10.04 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 10.07 1 хв  10.08 1 г  12 хв 
Снітинка 10.12 1 хв  10.12 1 г  17 хв 
Фастів-1 10.18 20 хв  10.38 1 г  23 хв 
Триліси 10.50 1 хв  10.51 1 г  55 хв 
Кожанка 10.58 1 хв  10.59 2 г  3 хв 
Чернявка 11.06 1 хв  11.07 2 г  11 хв 
Саверці 11.12 1 хв  11.13 2 г  17 хв 
Попільня 11.19 1 хв  11.20 2 г  24 хв 
Харліївка 11.27 1 хв  11.28 2 г  32 хв 
Брівки 11.37 1 хв  11.38 2 г  42 хв 
Вчорайше 11.45 1 хв  11.46 2 г  50 хв 
Чорнорудка 11.53 1 хв  11.54 2 г  58 хв 
Білосілля 11.58 1 хв  11.59 3 г  3 хв 
Вернигородок 12.03 1 хв  12.04 3 г  8 хв 
Сестринівка 12.10 1 хв  12.11 3 г  15 хв 
Козятин-1 12.22 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6009-6205 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031