У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6009 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 06.51 і прибуває на станцію Трускавець о 09.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скнилів, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.51
Скнилів 07.01 1 хв  07.02 10 хв 
Пустомити 07.16 1 хв  07.17 25 хв 
Щирець 2 07.24 1 хв  07.25 33 хв 
Щирець 1 07.27 1 хв  07.28 36 хв 
Задорожна 07.39 1 хв  07.40 48 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.47 1 хв  07.48 56 хв 
Пісочна 07.55 1 хв  07.56 1 г  4 хв 
Більче 08.03 1 хв  08.04 1 г  12 хв 
Стрий 08.17 10 хв  08.27 1 г  26 хв 
Нежухів 08.35 1 хв  08.36 1 г  44 хв 
Райлів 08.40 1 хв  08.41 1 г  49 хв 
Верхні Гаї 08.49 1 хв  08.50 1 г  58 хв 
Болехівці 08.57 1 хв  08.58 2 г  6 хв 
Дрогобич 09.05 14 хв  09.19 2 г  14 хв 
Стебник 09.30 1 хв  09.31 2 г  39 хв 
Трускавець 09.38 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6009 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30