У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6009 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6009 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 06.51 і прибуває на станцію Трускавець о 09.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скнилів, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Нежухів, Райлів, Верхні Гаї, Болехівці, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 06.51
Скнилів 07.01 1 хв  07.02 10 хв 
Пустомити 07.15 1 хв  07.16 24 хв 
Щирець 2 07.24 1 хв  07.25 33 хв 
Щирець 1 07.27 1 хв  07.28 36 хв 
Миколаїв-Дністровський 07.47 1 хв  07.48 56 хв 
Пісочна 07.55 1 хв  07.56 1 г  4 хв 
Більче 08.03 1 хв  08.04 1 г  12 хв 
Стрий 08.17 10 хв  08.27 1 г  26 хв 
Нежухів 08.35 1 хв  08.36 1 г  44 хв 
Райлів 08.40 1 хв  08.41 1 г  49 хв 
Верхні Гаї 08.49 1 хв  08.50 1 г  58 хв 
Болехівці 08.57 1 хв  08.58 2 г  6 хв 
Дрогобич 09.05 16 хв  09.21 2 г  14 хв 
Стебник 09.32 3 хв  09.35 2 г  41 хв 
Трускавець 09.42 2 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6009 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції