У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Мотовилівка — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6010 сполученням Мотовилівка - Київ-Пас. відправляється зі станції Мотовилівка о 06.04 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мотовилівка 06.04
Корчі 06.08 1 хв  06.09 4 хв 
Васильків-1 06.15 1 хв  06.16 11 хв 
888 Км 06.20 1 хв  06.20 16 хв 
Глеваха 06.23 1 хв  06.24 19 хв 
Шляхова 06.26 1 хв  06.27 22 хв 
Малютянка 06.29 1 хв  06.29 25 хв 
Боярка 06.34 1 хв  06.35 30 хв 
Тарасівка 06.38 1 хв  06.39 34 хв 
Вишневе 06.45 1 хв  06.46 41 хв 
Київ-Волинський 06.52 1 хв  06.53 48 хв 
Караваєві Дачі 06.57 2 хв  06.59 53 хв 
Київ-Пас. 07.05 1 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6010 Мотовилівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30