У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6010 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 10.01 і прибуває на станцію Львів о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Задорожна, Щирець 2, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 10.01
Стебник 10.07 1 хв  10.08 6 хв 
Дрогобич 10.19 20 хв  10.39 18 хв 
Верхні Гаї 10.53 1 хв  10.54 52 хв 
Стрий 11.15 10 хв  11.25 1 г  14 хв 
Миколаїв-Дністровський 11.48 2 хв  11.50 1 г  47 хв 
Задорожна 11.55 1 хв  11.56 1 г  54 хв 
Щирець 2 12.11 1 хв  12.12 2 г  10 хв 
Пустомити 12.16 1 хв  12.17 2 г  15 хв 
Львів 12.40 2 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6010 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції