У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6010 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6010 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 09.52 і прибуває на станцію Львів о 12.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий, Миколаїв-Дністровський, Щирець 2, Пустомити.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 09.52
Стебник 09.58 3 хв  10.01 6 хв 
Дрогобич 10.12 18 хв  10.30 20 хв 
Верхні Гаї 10.42 1 хв  10.43 50 хв 
Стрий 11.05 10 хв  11.15 1 г  13 хв 
Миколаїв-Дністровський 11.38 2 хв  11.40 1 г  46 хв 
Щирець 2 11.59 1 хв  12.00 2 г  7 хв 
Пустомити 12.06 3 хв  12.09 2 г  14 хв 
Львів 12.32 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6010 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031