У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Дніпро-Головний — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг відправляється зі станції Дніпро-Головний о 06.51 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Діївка, Сухачівка, 164 Км, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, Милорадівка, Спокій, 77 Км, 86 Км, 93 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 06.51
Горяїнове 06.56 1 хв  06.57 5 хв 
184 км 07.00 2 хв  07.02 9 хв 
Діївка 07.07 1 хв  07.08 16 хв 
178 Км 07.12 1 хв  07.13 21 хв 
175 Км 07.16 1 хв  07.17 25 хв 
Сухачівка 07.24 3 хв  07.27 33 хв 
169 Км 07.30 1 хв  07.31 39 хв 
165 Км 07.34 2 хв  07.36 43 хв 
164 Км 07.38 1 хв  07.39 47 хв 
160 Км 07.42 1 хв  07.43 51 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 07.46 1 хв  07.47 55 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.51 1 хв  07.52 1 г 
139 Км 08.06 1 хв  08.07 1 г  15 хв 
Верхньодніпровськ 08.13 2 хв  08.15 1 г  22 хв 
Верхівцеве 08.32 2 хв  08.34 1 г  41 хв 
Полівський 08.43 1 хв  08.44 1 г  52 хв 
Адамівське 08.52 1 хв  08.53 2 г  1 хв 
Божедарівка 08.59 1 хв  09.00 2 г  8 хв 
Кудашівка 09.11 1 хв  09.12 2 г  20 хв 
Сорокопанівка 09.19 1 хв  09.20 2 г  28 хв 
Милорадівка 09.25 1 хв  09.26 2 г  34 хв 
Благословенна 09.32 1 хв  09.33 2 г  41 хв 
Потоцьке 09.40 1 хв  09.41 2 г  49 хв 
Спокій 09.47 1 хв  09.48 2 г  56 хв 
Девладове 09.55 1 хв  09.56 3 г  4 хв 
Приворот 10.05 1 хв  10.06 3 г  14 хв 
77 Км 10.10 1 хв  10.11 3 г  19 хв 
79 Км 10.14 1 хв  10.15 3 г  23 хв 
Пичугине 10.20 1 хв  10.21 3 г  29 хв 
86 Км 10.26 1 хв  10.27 3 г  35 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.32 1 хв  10.33 3 г  41 хв 
91 Км 10.37 1 хв  10.38 3 г  46 хв 
93 Км 10.43 1 хв  10.44 3 г  52 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.51 5 хв  10.56 4 г 
Кривий Ріг 11.05 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6011 Дніпро-Головний — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728