У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Дніпро-Головний — Кривий Ріг Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг відправляється зі станції Дніпро-Головний о 06.51 і прибуває на станцію Кривий Ріг о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Діївка, Сухачівка, 164 Км, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Божедарівка, Милорадівка, Спокій, 77 Км, 86 Км, 93 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-21 по 2019-11-29: 04/11 - 08/11, 11/11 - 29/11 призначити до ст.Кривий Ріг Гол. з зупинками по ст.Воскобійня, пл.128 км та пл.125 км наступним розкладом: ст.Воскобійня (8.02 - 8.03); ст.Верхньодніпровськ (8.13 - 8.15); пл.128 км (8.19 - 8.20); пл.125 км (8.22 - 8.23); пл.119 км (8.27); ст.Верзхівцеве (8.33 - 8.34); далі згідно чинного розкладу, на дільниці Кривий Ріг Гол. - Кривий Ріг відмінити.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 06.51
Горяїнове 06.56 1 хв  06.57 5 хв 
184 км 07.00 2 хв  07.02 9 хв 
Діївка 07.07 1 хв  07.08 16 хв 
178 Км 07.12 1 хв  07.13 21 хв 
175 Км 07.16 1 хв  07.17 25 хв 
Сухачівка 07.24 3 хв  07.27 33 хв 
169 Км 07.30 1 хв  07.31 39 хв 
165 Км 07.34 2 хв  07.36 43 хв 
164 Км 07.38 1 хв  07.39 47 хв 
160 Км 07.42 1 хв  07.43 51 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 07.46 1 хв  07.47 55 хв 
Кам'янське-Пасажирське 07.51 1 хв  07.52 1 г 
139 Км 08.06 1 хв  08.07 1 г  15 хв 
Верхньодніпровськ 08.13 2 хв  08.15 1 г  22 хв 
Верхівцеве 08.32 2 хв  08.34 1 г  41 хв 
Полівський 08.43 1 хв  08.44 1 г  52 хв 
Адамівське 08.52 1 хв  08.53 2 г  1 хв 
Божедарівка 08.59 1 хв  09.00 2 г  8 хв 
Кудашівка 09.11 1 хв  09.12 2 г  20 хв 
Сорокопанівка 09.19 1 хв  09.20 2 г  28 хв 
Милорадівка 09.25 1 хв  09.26 2 г  34 хв 
Благословенна 09.32 1 хв  09.33 2 г  41 хв 
Потоцьке 09.40 1 хв  09.41 2 г  49 хв 
Спокій 09.47 1 хв  09.48 2 г  56 хв 
Девладове 09.55 1 хв  09.56 3 г  4 хв 
Приворот 10.05 1 хв  10.06 3 г  14 хв 
77 Км 10.10 1 хв  10.11 3 г  19 хв 
79 Км 10.14 1 хв  10.15 3 г  23 хв 
Пичугине 10.20 1 хв  10.21 3 г  29 хв 
86 Км 10.26 1 хв  10.27 3 г  35 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 10.32 1 хв  10.33 3 г  41 хв 
91 Км 10.37 1 хв  10.38 3 г  46 хв 
93 Км 10.43 1 хв  10.44 3 г  52 хв 
Кривий Ріг-Головний 10.51 5 хв  10.56 4 г 
Кривий Ріг 11.05 4 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6011 Дніпро-Головний — Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031