У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 08.17 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 08.17
Нова Козача 08.22 2 хв  08.24 5 хв 
Цупівка 08.27 1 хв  08.28 10 хв 
Прудянка 08.32 1 хв  08.33 15 хв 
Слатине 08.36 2 хв  08.38 19 хв 
Безруківка 08.44 1 хв  08.45 27 хв 
Нові Дергачі 08.51 1 хв  08.52 34 хв 
Дергачі 08.55 4 хв  08.59 38 хв 
Моторна 09.02 2 хв  09.04 45 хв 
Лозовенька 09.07 1 хв  09.08 50 хв 
Підміська 09.10 1 хв  09.11 53 хв 
Північний пост 09.14 1 хв  09.15 57 хв 
Південний Пост 09.19 1 хв  09.20 1 г  2 хв 
Харків-Пас. 09.26 1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6011 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829