У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011-6021 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011-6021 сполученням Красний Лиман - Фенольна відправляється зі станції Красний Лиман о 04.48 і прибуває на станцію Фенольна о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 04.48
Брусин 04.58 1 хв  04.59 10 хв 
10 Км 05.02 1 хв  05.03 14 хв 
Придонецька 05.09 1 хв  05.10 21 хв 
Слов'янський курорт 05.17 1 хв  05.18 29 хв 
Імені Кожушка 05.28 1 хв  05.29 40 хв 
Слов'янськ 05.35 35 хв  06.10 47 хв 
Шпичкине 06.24 1 хв  06.25 1 г  36 хв 
Краматорськ 06.35 2 хв  06.37 1 г  47 хв 
Дружківка 06.56 1 хв  06.57 2 г  8 хв 
Кіндратівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  18 хв 
Костянтинівка 07.22 2 хв  07.24 2 г  34 хв 
6 Км 07.32 1 хв  07.33 2 г  44 хв 
Кривий Торець 07.45 1 хв  07.46 2 г  57 хв 
Фенольна 08.02 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6011-6021 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30