У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011-6021 Красний Лиман — Скотовата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011-6021 сполученням Красний Лиман - Скотовата відправляється зі станції Красний Лиман о 04.48 і прибуває на станцію Скотовата о 08.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець, Фенольна, Петруньки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 04.48
Брусин 04.58 1 хв  04.59 10 хв 
10 Км 05.02 1 хв  05.03 14 хв 
Придонецька 05.09 1 хв  05.10 21 хв 
Слов'янський курорт 05.17 1 хв  05.18 29 хв 
Імені Кожушка 05.28 1 хв  05.29 40 хв 
Слов'янськ 05.35 35 хв  06.10 47 хв 
Шпичкине 06.24 1 хв  06.25 1 г  36 хв 
Краматорськ 06.35 2 хв  06.37 1 г  47 хв 
Дружківка 06.56 1 хв  06.57 2 г  8 хв 
Кіндратівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  18 хв 
Костянтинівка 07.22 2 хв  07.24 2 г  34 хв 
6 Км 07.32 1 хв  07.33 2 г  44 хв 
Кривий Торець 07.45 1 хв  07.46 2 г  57 хв 
Фенольна 08.02 2 хв  08.04 3 г  14 хв 
Петруньки 08.14 1 хв  08.15 3 г  26 хв 
Скотовата 08.27 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6011-6021 Красний Лиман — Скотовата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829