У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011-6207 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011-6207 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 09.20 і прибуває на станцію Козятин-1 о 13.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 09.20
Караваєві Дачі 09.26 1 хв  09.27 6 хв 
Київ-Волинський 09.31 1 хв  09.32 11 хв 
Вишневе 09.38 1 хв  09.39 18 хв 
Тарасівка 09.45 1 хв  09.46 25 хв 
Боярка 09.50 1 хв  09.51 30 хв 
Малютянка 09.55 1 хв  09.55 35 хв 
Шляхова 09.57 1 хв  09.58 37 хв 
Глеваха 10.00 2 хв  10.02 40 хв 
888 Км 10.04 1 хв  10.05 44 хв 
Васильків-1 10.08 1 хв  10.09 48 хв 
Корчі 10.15 1 хв  10.15 55 хв 
Мотовилівка 10.18 1 хв  10.19 58 хв 
Білки 10.22 1 хв  10.23 1 г  2 хв 
Півні 10.25 1 хв  10.26 1 г  5 хв 
Вишняки 10.29 1 хв  10.29 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 10.32 1 хв  10.33 1 г  12 хв 
Снітинка 10.37 1 хв  10.37 1 г  17 хв 
Фастів-1 10.43 31 хв  11.14 1 г  23 хв 
Триліси 11.26 1 хв  11.27 2 г  6 хв 
Кожанка 11.34 1 хв  11.35 2 г  14 хв 
Чернявка 11.42 1 хв  11.43 2 г  22 хв 
Саверці 11.48 1 хв  11.49 2 г  28 хв 
Попільня 11.56 11 хв  12.07 2 г  36 хв 
Харліївка 12.15 1 хв  12.16 2 г  55 хв 
Брівки 12.25 1 хв  12.26 3 г  5 хв 
Вчорайше 12.33 1 хв  12.34 3 г  13 хв 
Чорнорудка 12.41 1 хв  12.42 3 г  21 хв 
Білосілля 12.46 1 хв  12.47 3 г  26 хв 
Вернигородок 12.51 1 хв  12.52 3 г  31 хв 
Сестринівка 12.58 1 хв  12.59 3 г  38 хв 
Козятин-1 13.10 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6011-6207 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30