У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6011-6207 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6011-6207 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 09.35 і прибуває на станцію Козятин-1 о 12.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 09.35
Караваєві Дачі 09.41 1 хв  09.42 6 хв 
Київ-Волинський 09.46 1 хв  09.47 11 хв 
Вишневе 09.53 1 хв  09.54 18 хв 
Тарасівка 10.00 1 хв  10.01 25 хв 
Боярка 10.05 1 хв  10.06 30 хв 
Малютянка 10.10 1 хв  10.10 35 хв 
Шляхова 10.12 1 хв  10.13 37 хв 
Глеваха 10.15 2 хв  10.17 40 хв 
888 Км 10.19 1 хв  10.20 44 хв 
Васильків-1 10.23 1 хв  10.24 48 хв 
Корчі 10.30 1 хв  10.30 55 хв 
Мотовилівка 10.33 1 хв  10.34 58 хв 
Білки 10.37 1 хв  10.38 1 г  2 хв 
Півні 10.40 1 хв  10.41 1 г  5 хв 
Вишняки 10.44 1 хв  10.44 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 10.47 1 хв  10.48 1 г  12 хв 
Снітинка 10.52 1 хв  10.52 1 г  17 хв 
Фастів-1 10.58 14 хв  11.12 1 г  23 хв 
Триліси 11.26 1 хв  11.27 1 г  51 хв 
Кожанка 11.34 1 хв  11.35 1 г  59 хв 
Чернявка 11.42 1 хв  11.43 2 г  7 хв 
Саверці 11.48 1 хв  11.49 2 г  13 хв 
Попільня 11.55 1 хв  11.56 2 г  20 хв 
Харліївка 12.03 1 хв  12.04 2 г  28 хв 
Брівки 12.13 1 хв  12.14 2 г  38 хв 
Вчорайше 12.21 1 хв  12.22 2 г  46 хв 
Чорнорудка 12.29 1 хв  12.30 2 г  54 хв 
Білосілля 12.34 1 хв  12.35 2 г  59 хв 
Вернигородок 12.39 1 хв  12.40 3 г  4 хв 
Сестринівка 12.46 1 хв  12.47 3 г  11 хв 
Козятин-1 12.59 3 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6011-6207 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031