У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6012 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 06.13 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 06.13
Снітинка 06.18 1 хв  06.19 5 хв 
Сорочий Брід 06.22 1 хв  06.23 9 хв 
Вишняки 06.26 1 хв  06.26 13 хв 
Півні 06.29 1 хв  06.30 16 хв 
Білки 06.32 1 хв  06.33 19 хв 
Мотовилівка 06.36 14 хв  06.50 23 хв 
Корчі 06.55 1 хв  06.55 42 хв 
Васильків-1 07.01 1 хв  07.02 48 хв 
888 Км 07.06 1 хв  07.07 53 хв 
Глеваха 07.09 1 хв  07.10 56 хв 
Шляхова 07.12 1 хв  07.13 59 хв 
Малютянка 07.15 1 хв  07.15 1 г  2 хв 
Боярка 07.18 1 хв  07.19 1 г  5 хв 
Тарасівка 07.23 2 хв  07.25 1 г  10 хв 
Вишневе 07.30 1 хв  07.31 1 г  17 хв 
Київ-Волинський 07.37 1 хв  07.38 1 г  24 хв 
Караваєві Дачі 07.42 1 хв  07.43 1 г  29 хв 
Київ-Пас. 07.50 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6012 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031