У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6012 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 06.13 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Васильків-1, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 06.13
Снітинка 06.18 1 хв  06.18 5 хв 
Сорочий Брід 06.22 1 хв  06.23 9 хв 
Вишняки 06.26 1 хв  06.26 13 хв 
Півні 06.29 1 хв  06.30 16 хв 
Білки 06.32 1 хв  06.33 19 хв 
Мотовилівка 06.36 14 хв  06.50 23 хв 
Васильків-1 07.00 1 хв  07.01 47 хв 
Глеваха 07.07 1 хв  07.08 54 хв 
Шляхова 07.10 1 хв  07.11 57 хв 
Малютянка 07.13 1 хв  07.14 1 г 
Боярка 07.17 1 хв  07.18 1 г  4 хв 
Тарасівка 07.22 2 хв  07.24 1 г  9 хв 
Вишневе 07.29 1 хв  07.30 1 г  16 хв 
Київ-Волинський 07.36 1 хв  07.37 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 07.41 1 хв  07.42 1 г  28 хв 
Київ-Пас. 07.49 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6012 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції