У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6012 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 16.41 і прибуває на станцію Львів о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дрогобич, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.41
Стебник 16.47 1 хв  16.48 6 хв 
Дрогобич 16.59 10 хв  17.09 18 хв 
Верхні Гаї 17.12 10 хв  17.22 31 хв 
Стрий 17.41 10 хв  17.51 1 г 
Угерсько 17.59 1 хв  18.00 1 г  18 хв 
П'ятничани 18.04 1 хв  18.05 1 г  23 хв 
Більче 18.09 1 хв  18.10 1 г  28 хв 
Пісочна 18.17 1 хв  18.18 1 г  36 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.25 1 хв  18.26 1 г  44 хв 
Задорожна 18.31 1 хв  18.32 1 г  50 хв 
Черкаси Львівські 18.36 1 хв  18.37 1 г  55 хв 
Дмитрія 18.41 1 хв  18.42 2 г 
Щирець 1 18.47 1 хв  18.48 2 г  6 хв 
Щирець 2 18.52 1 хв  18.53 2 г  11 хв 
Семенівка 18.58 1 хв  18.59 2 г  17 хв 
Пустомити 19.03 2 хв  19.05 2 г  22 хв 
Глинна Наварія 19.09 1 хв  19.10 2 г  28 хв 
Оброшин 19.17 1 хв  19.18 2 г  36 хв 
Скнилів 19.24 2 хв  19.26 2 г  43 хв 
Львів 19.36 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6012 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31