У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6012 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 16.28 і прибуває на станцію Львів о 19.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дрогобич, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.28
Стебник 16.34 3 хв  16.37 6 хв 
Дрогобич 16.48 10 хв  16.58 20 хв 
Верхні Гаї 17.10 1 хв  17.11 42 хв 
Стрий 17.29 11 хв  17.40 1 г  1 хв 
Угерсько 17.48 1 хв  17.49 1 г  20 хв 
П'ятничани 17.53 1 хв  17.54 1 г  25 хв 
Більче 17.58 1 хв  17.59 1 г  30 хв 
Пісочна 18.06 1 хв  18.07 1 г  38 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.14 1 хв  18.15 1 г  46 хв 
Задорожна 18.20 1 хв  18.21 1 г  52 хв 
Черкаси Львівські 18.25 1 хв  18.26 1 г  57 хв 
Дмитрія 18.30 1 хв  18.31 2 г  2 хв 
Щирець 1 18.35 1 хв  18.36 2 г  7 хв 
Щирець 2 18.39 1 хв  18.40 2 г  11 хв 
Семенівка 18.44 1 хв  18.45 2 г  16 хв 
Пустомити 18.49 3 хв  18.52 2 г  21 хв 
Глинна Наварія 18.56 1 хв  18.57 2 г  28 хв 
Оброшин 19.04 1 хв  19.05 2 г  36 хв 
Скнилів 19.11 1 хв  19.12 2 г  43 хв 
Львів 19.22 2 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6012 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції