У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6012 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6012 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 16.30 і прибуває на станцію Львів о 19.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дрогобич, Стрий, П'ятничани, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 16.30
Стебник 16.36 1 хв  16.37 6 хв 
Дрогобич 16.48 10 хв  16.58 18 хв 
Верхні Гаї 17.10 1 хв  17.11 40 хв 
Стрий 17.29 11 хв  17.40 59 хв 
Угерсько 17.48 1 хв  17.49 1 г  18 хв 
П'ятничани 17.53 1 хв  17.54 1 г  23 хв 
Більче 17.58 1 хв  17.59 1 г  28 хв 
Пісочна 18.06 1 хв  18.07 1 г  36 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.14 1 хв  18.15 1 г  44 хв 
Задорожна 18.20 1 хв  18.21 1 г  50 хв 
Черкаси Львівські 18.25 1 хв  18.26 1 г  55 хв 
Дмитрія 18.30 1 хв  18.31 2 г 
Щирець 1 18.35 1 хв  18.36 2 г  5 хв 
Щирець 2 18.39 1 хв  18.40 2 г  9 хв 
Семенівка 18.44 1 хв  18.45 2 г  14 хв 
Пустомити 18.49 1 хв  18.50 2 г  19 хв 
Глинна Наварія 18.54 1 хв  18.55 2 г  24 хв 
Оброшин 19.02 1 хв  19.03 2 г  32 хв 
Скнилів 19.09 1 хв  19.10 2 г  39 хв 
Львів 19.20 2 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6012 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031