У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013 Козача Лопань — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6013 сполученням Козача Лопань - Харків-Пас. відправляється зі станції Козача Лопань о 09.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Нова Козача, Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

20/08 ДР.
з 2019-08-13 по 2019-08-31: е/п6013 20/08 ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козача Лопань 09.00
Нова Козача 09.05 1 хв  09.06 5 хв 
Цупівка 09.10 1 хв  09.11 10 хв 
Прудянка 09.14 1 хв  09.15 14 хв 
Слатине 09.20 4 хв  09.24 20 хв 
Безруківка 09.30 1 хв  09.31 30 хв 
Нові Дергачі 09.37 1 хв  09.38 37 хв 
Дергачі 09.42 4 хв  09.46 42 хв 
Моторна 09.49 1 хв  09.50 49 хв 
Лозовенька 09.53 1 хв  09.54 53 хв 
Підміська 09.56 1 хв  09.57 56 хв 
Північний пост 10.00 1 хв  10.01 1 г 
Південний Пост 10.04 1 хв  10.05 1 г  4 хв 
Харків-Пас. 10.12 1 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6013 Козача Лопань — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30