У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013-6236 Київ-Пас. — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6013-6236 сполученням Київ-Пас. - Миронівка відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.26 і прибуває на станцію Миронівка о 16.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Паляничинці, Біла Церква, Бірюки, Житні Гори, Ольшаниця, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.26
Караваєві Дачі 12.33 1 хв  12.34 7 хв 
Київ-Волинський 12.38 1 хв  12.39 12 хв 
Вишневе 12.45 1 хв  12.46 19 хв 
Тарасівка 12.51 1 хв  12.52 25 хв 
Боярка 12.56 1 хв  12.57 30 хв 
Малютянка 13.00 1 хв  13.01 34 хв 
Шляхова 13.03 1 хв  13.04 37 хв 
Глеваха 13.06 1 хв  13.07 40 хв 
888 Км 13.09 1 хв  13.09 43 хв 
Васильків-1 13.12 1 хв  13.13 46 хв 
Корчі 13.19 1 хв  13.20 53 хв 
Мотовилівка 13.24 1 хв  13.25 58 хв 
Білки 13.28 1 хв  13.29 1 г  2 хв 
Півні 13.32 1 хв  13.33 1 г  6 хв 
Вишняки 13.35 1 хв  13.36 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 13.38 1 хв  13.39 1 г  12 хв 
Снітинка 13.42 1 хв  13.43 1 г  16 хв 
Фастів-1 13.49 11 хв  14.00 1 г  23 хв 
Фастів-2 14.08 1 хв  14.09 1 г  42 хв 
8 Км 14.15 1 хв  14.16 1 г  49 хв 
Паляничинці 14.19 1 хв  14.20 1 г  53 хв 
Устинівка 14.26 1 хв  14.27 2 г 
Гай 14.33 1 хв  14.34 2 г  7 хв 
Біла Церква 14.42 2 хв  14.44 2 г  16 хв 
Роток 14.51 2 хв  14.53 2 г  25 хв 
Томилівка 14.57 1 хв  14.58 2 г  31 хв 
Бірюки 15.02 1 хв  15.03 2 г  36 хв 
Чепеліївка 15.06 1 хв  15.07 2 г  40 хв 
Сухоліси 15.11 1 хв  15.12 2 г  45 хв 
Житні Гори 15.19 1 хв  15.20 2 г  53 хв 
Рокитне 15.26 1 хв  15.27 3 г 
Бушеве 15.34 1 хв  15.35 3 г  8 хв 
Ольшаниця 15.39 1 хв  15.40 3 г  13 хв 
Лютарський 15.46 1 хв  15.47 3 г  20 хв 
Карапиші-2 15.50 1 хв  15.51 3 г  24 хв 
Карапиші 15.55 1 хв  15.56 3 г  29 хв 
Миронівка 16.07 3 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6013-6236 Київ-Пас. — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30