У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6013 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 17.05 і прибуває на станцію Трускавець о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скнилів, Оброшин, Глинна Наварія, Пустомити, Семенівка, Щирець 2, Щирець 1, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.05
Скнилів 17.15 1 хв  17.16 10 хв 
Оброшин 17.22 1 хв  17.23 17 хв 
Глинна Наварія 17.29 1 хв  17.30 24 хв 
Пустомити 17.33 1 хв  17.34 28 хв 
Семенівка 17.38 1 хв  17.39 33 хв 
Щирець 2 17.44 1 хв  17.45 39 хв 
Щирець 1 17.47 1 хв  17.48 42 хв 
Задорожна 17.57 1 хв  17.58 52 хв 
Миколаїв-Дністровський 18.03 2 хв  18.05 58 хв 
Пісочна 18.13 1 хв  18.14 1 г  8 хв 
Більче 18.19 1 хв  18.20 1 г  14 хв 
Стрий 18.34 10 хв  18.44 1 г  29 хв 
Верхні Гаї 19.01 4 хв  19.05 1 г  56 хв 
Дрогобич 19.17 10 хв  19.27 2 г  12 хв 
Стебник 19.38 1 хв  19.39 2 г  33 хв 
Трускавець 19.46 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6013 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30