У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014 Харків-Пас. — Козача Лопань Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6014 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.36 і прибуває на станцію Козача Лопань о 08.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Південний Пост, Північний пост, Підміська, Лозовенька, Моторна, Дергачі, Нові Дергачі, Безруківка, Слатине, Прудянка, Цупівка, Нова Козача.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.36
Південний Пост 07.42 2 хв  07.44 6 хв 
Північний пост 07.47 2 хв  07.49 11 хв 
Підміська 07.52 1 хв  07.53 16 хв 
Лозовенька 07.55 4 хв  07.59 19 хв 
Моторна 08.02 1 хв  08.03 26 хв 
Дергачі 08.06 1 хв  08.07 30 хв 
Нові Дергачі 08.10 1 хв  08.11 34 хв 
Безруківка 08.16 1 хв  08.17 40 хв 
Слатине 08.22 1 хв  08.23 46 хв 
Прудянка 08.28 1 хв  08.29 52 хв 
Цупівка 08.33 1 хв  08.34 57 хв 
Нова Козача 08.37 1 хв  08.38 1 г  1 хв 
Козача Лопань 08.43 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6014 Харків-Пас. — Козача Лопань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031