У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6014 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 20.00 і прибуває на станцію Львів о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дрогобич, Стрий-2, Угерсько, Пісочна, Задорожна, Дмитрія, Щирець 2, Пустомити, Оброшин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 20.00
Стебник 20.06 1 хв  20.07 6 хв 
Дрогобич 20.18 10 хв  20.28 18 хв 
Верхні Гаї 20.40 1 хв  20.41 40 хв 
Стрий-2 20.54 3 хв  20.57 54 хв 
Стрий 21.03 17 хв  21.20 1 г  3 хв 
Угерсько 21.28 1 хв  21.29 1 г  28 хв 
П'ятничани 21.39 1 хв  21.40 1 г  39 хв 
Пісочна 21.47 1 хв  21.48 1 г  47 хв 
Миколаїв-Дністровський 21.56 1 хв  21.57 1 г  56 хв 
Задорожна 22.02 1 хв  22.03 2 г  2 хв 
Черкаси Львівські 22.07 1 хв  22.08 2 г  7 хв 
Дмитрія 22.12 1 хв  22.13 2 г  12 хв 
Щирець 1 22.16 1 хв  22.17 2 г  16 хв 
Щирець 2 22.20 1 хв  22.21 2 г  20 хв 
Семенівка 22.26 1 хв  22.27 2 г  26 хв 
Пустомити 22.31 1 хв  22.32 2 г  31 хв 
Глинна Наварія 22.37 1 хв  22.38 2 г  37 хв 
Оброшин 22.46 1 хв  22.47 2 г  46 хв 
Скнилів 22.54 2 хв  22.56 2 г  54 хв 
Львів 23.07 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6014 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728