У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6014 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 20.00 і прибуває на станцію Львів о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Стебник, Дрогобич, Верхні Гаї, Стрий-2, Стрий, Угерсько, П'ятничани, Більче, Пісочна, Миколаїв-Дністровський, Щирець 1, Щирець 2, Пустомити, Глинна Наварія, Оброшин, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 20.00
Стебник 20.06 3 хв  20.09 6 хв 
Дрогобич 20.20 10 хв  20.30 20 хв 
Верхні Гаї 20.42 1 хв  20.43 42 хв 
Стрий-2 20.57 6 хв  21.03 57 хв 
Стрий 21.09 16 хв  21.25 1 г  9 хв 
Угерсько 21.33 1 хв  21.34 1 г  33 хв 
П'ятничани 21.39 1 хв  21.40 1 г  39 хв 
Більче 21.44 1 хв  21.45 1 г  44 хв 
Пісочна 21.52 1 хв  21.53 1 г  52 хв 
Миколаїв-Дністровський 22.01 1 хв  22.02 2 г  1 хв 
Щирець 1 22.21 1 хв  22.22 2 г  21 хв 
Щирець 2 22.25 1 хв  22.26 2 г  25 хв 
Пустомити 22.35 2 хв  22.37 2 г  35 хв 
Глинна Наварія 22.41 1 хв  22.42 2 г  41 хв 
Оброшин 22.48 1 хв  22.49 2 г  48 хв 
Скнилів 22.54 1 хв  22.55 2 г  54 хв 
Львів 23.05 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6014 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031