У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014 Трускавець — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6014 сполученням Трускавець - Львів відправляється зі станції Трускавець о 20.00 і прибуває на станцію Львів о 23.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дрогобич, Стрий-2, Угерсько, Більче, Миколаїв-Дністровський, Черкаси Львівські, Щирець 1, Семенівка, Глинна Наварія, Скнилів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Трускавець 20.00
Стебник 20.06 1 хв  20.07 6 хв 
Дрогобич 20.18 10 хв  20.28 18 хв 
Верхні Гаї 20.40 1 хв  20.41 40 хв 
Стрий-2 20.54 3 хв  20.57 54 хв 
Стрий 21.03 22 хв  21.25 1 г  3 хв 
Угерсько 21.33 1 хв  21.34 1 г  33 хв 
П'ятничани 21.39 1 хв  21.40 1 г  39 хв 
Більче 21.44 1 хв  21.45 1 г  44 хв 
Пісочна 21.52 1 хв  21.53 1 г  52 хв 
Миколаїв-Дністровський 22.01 1 хв  22.02 2 г  1 хв 
Задорожна 22.07 1 хв  22.08 2 г  7 хв 
Черкаси Львівські 22.12 1 хв  22.13 2 г  12 хв 
Дмитрія 22.17 1 хв  22.18 2 г  17 хв 
Щирець 1 22.21 1 хв  22.22 2 г  21 хв 
Щирець 2 22.25 1 хв  22.26 2 г  25 хв 
Семенівка 22.31 1 хв  22.32 2 г  31 хв 
Пустомити 22.36 1 хв  22.37 2 г  36 хв 
Глинна Наварія 22.42 1 хв  22.43 2 г  42 хв 
Оброшин 22.51 1 хв  22.52 2 г  51 хв 
Скнилів 22.59 2 хв  23.01 2 г  59 хв 
Львів 23.12 3 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6014 Трускавець — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031