У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014/6016 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6014/6016 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.11 і прибуває на станцію Іловайськ о 19.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Західна, 6 Км, Щиглівка, Мушкетове, Чумакове, Ларине, Менчугове, 41 Км, Моспине, 53 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.11
Ясинувата-Гірка 16.13 1 хв  16.14 2 хв 
Ясинувата-Західна 16.18 1 хв  16.19 7 хв 
3 Км 16.24 1 хв  16.25 13 хв 
6 Км 16.31 1 хв  16.32 20 хв 
Кальміус 16.41 1 хв  16.42 30 хв 
Щиглівка 16.46 1 хв  16.47 35 хв 
Донецьк 2 16.57 1 хв  16.58 46 хв 
Мушкетове 17.10 35 хв  17.45 59 хв 
Заперевальний 17.49 1 хв  17.50 1 г  38 хв 
Чумакове 17.54 1 хв  17.55 1 г  43 хв 
Широкий 18.04 1 хв  18.05 1 г  53 хв 
Ларине 18.15 1 хв  18.16 2 г  4 хв 
36 Км 18.22 1 хв  18.23 2 г  11 хв 
Менчугове 18.30 1 хв  18.31 2 г  19 хв 
39 Км 18.35 1 хв  18.36 2 г  24 хв 
41 Км 18.41 1 хв  18.42 2 г  30 хв 
44 Км 18.46 1 хв  18.47 2 г  35 хв 
Моспине 18.50 1 хв  18.51 2 г  39 хв 
49 Км 18.56 1 хв  18.57 2 г  45 хв 
53 Км 19.02 1 хв  19.03 2 г  51 хв 
ПМС 19.10 1 хв  19.11 2 г  59 хв 
Іловайськ 19.18 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6014/6016 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції