У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6014 Ясинувата-Пас. — Мушкетове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6014 сполученням Ясинувата-Пас. - Мушкетове відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.11 і прибуває на станцію Мушкетове о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 3 Км, 6 Км, Кальміус, Щиглівка, Донецьк 2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.11
Ясинувата-Гірка 16.13 1 хв  16.14 2 хв 
Ясинувата-Західна 16.18 1 хв  16.19 7 хв 
3 Км 16.24 1 хв  16.25 13 хв 
6 Км 16.31 1 хв  16.32 20 хв 
Кальміус 16.41 1 хв  16.42 30 хв 
Щиглівка 16.46 1 хв  16.47 35 хв 
Донецьк 2 16.57 1 хв  16.58 46 хв 
Мушкетове 17.10 59 хв 

У розкладі поїзда 6014 Ясинувата-Пас. — Мушкетове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30