У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6015 Київ-Пас. — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6015 сполученням Київ-Пас. - Фастів-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.57 і прибуває на станцію Фастів-1 о 15.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Караваєві Дачі, Київ-Волинський, Вишневе, Тарасівка, Боярка, Малютянка, Шляхова, Глеваха, 888 Км, Васильків-1, Корчі, Мотовилівка, Білки, Півні, Вишняки, Сорочий Брід, Снітинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.57
Караваєві Дачі 14.03 1 хв  14.04 6 хв 
Київ-Волинський 14.08 1 хв  14.09 11 хв 
Вишневе 14.15 1 хв  14.16 18 хв 
Тарасівка 14.21 1 хв  14.22 24 хв 
Боярка 14.26 1 хв  14.27 29 хв 
Малютянка 14.30 1 хв  14.31 33 хв 
Шляхова 14.33 1 хв  14.34 36 хв 
Глеваха 14.36 1 хв  14.37 39 хв 
888 Км 14.39 1 хв  14.40 42 хв 
Васильків-1 14.43 1 хв  14.44 46 хв 
Корчі 14.50 1 хв  14.51 53 хв 
Мотовилівка 14.55 1 хв  14.56 58 хв 
Білки 14.59 1 хв  15.00 1 г  2 хв 
Півні 15.03 1 хв  15.04 1 г  6 хв 
Вишняки 15.06 1 хв  15.07 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 15.09 1 хв  15.10 1 г  12 хв 
Снітинка 15.13 1 хв  15.14 1 г  16 хв 
Фастів-1 15.20 1 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6015 Київ-Пас. — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30