У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6015 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6015 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 20.22 і прибуває на станцію Трускавець о 22.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скнилів, Оброшин, Глинна Наварія, Пустомити, Щирець 2, Щирець 1, Черкаси Львівські, Задорожна, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.22
Скнилів 20.32 1 хв  20.33 10 хв 
Оброшин 20.39 1 хв  20.40 17 хв 
Глинна Наварія 20.47 1 хв  20.48 25 хв 
Пустомити 20.51 1 хв  20.52 29 хв 
Щирець 2 21.00 1 хв  21.01 38 хв 
Щирець 1 21.02 1 хв  21.03 40 хв 
Черкаси Львівські 21.08 1 хв  21.09 46 хв 
Задорожна 21.13 1 хв  21.14 51 хв 
Миколаїв-Дністровський 21.18 1 хв  21.19 56 хв 
Пісочна 21.24 1 хв  21.25 1 г  2 хв 
Більче 21.32 1 хв  21.33 1 г  10 хв 
Стрий 21.47 10 хв  21.57 1 г  25 хв 
Верхні Гаї 22.14 4 хв  22.18 1 г  52 хв 
Дрогобич 22.30 10 хв  22.40 2 г  8 хв 
Стебник 22.51 1 хв  22.52 2 г  29 хв 
Трускавець 22.59 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6015 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції