У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6015 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6015 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 20.22 і прибуває на станцію Трускавець о 22.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скнилів, Глинна Наварія, Пустомити, Семенівка, Щирець 2, Щирець 1, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.22
Скнилів 20.32 1 хв  20.33 10 хв 
Глинна Наварія 20.44 1 хв  20.45 22 хв 
Пустомити 20.48 1 хв  20.49 26 хв 
Семенівка 20.52 1 хв  20.53 30 хв 
Щирець 2 20.57 1 хв  20.58 35 хв 
Щирець 1 20.59 1 хв  21.00 37 хв 
Миколаїв-Дністровський 21.14 1 хв  21.15 52 хв 
Пісочна 21.21 1 хв  21.22 59 хв 
Більче 21.29 1 хв  21.30 1 г  7 хв 
Стрий 21.44 10 хв  21.54 1 г  22 хв 
Верхні Гаї 22.11 2 хв  22.13 1 г  49 хв 
Дрогобич 22.25 10 хв  22.35 2 г  3 хв 
Стебник 22.46 3 хв  22.49 2 г  24 хв 
Трускавець 22.56 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6015 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031