У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6015 Львів — Трускавець Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6015 сполученням Львів - Трускавець відправляється зі станції Львів о 20.22 і прибуває на станцію Трускавець о 22.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Скнилів, Оброшин, Глинна Наварія, Пустомити, Щирець 2, Миколаїв-Дністровський, Пісочна, Більче, Стрий, Верхні Гаї, Дрогобич, Стебник.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.22
Скнилів 20.32 1 хв  20.33 10 хв 
Оброшин 20.39 1 хв  20.40 17 хв 
Глинна Наварія 20.47 1 хв  20.48 25 хв 
Пустомити 20.51 1 хв  20.52 29 хв 
Щирець 2 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Миколаїв-Дністровський 21.14 2 хв  21.16 52 хв 
Пісочна 21.23 1 хв  21.24 1 г  1 хв 
Більче 21.31 1 хв  21.32 1 г  9 хв 
Стрий 21.47 10 хв  21.57 1 г  25 хв 
Верхні Гаї 22.13 5 хв  22.18 1 г  51 хв 
Дрогобич 22.30 10 хв  22.40 2 г  8 хв 
Стебник 22.51 1 хв  22.52 2 г  29 хв 
Трускавець 22.59 2 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6015 Львів — Трускавець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31