У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6016 Фастів-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6016 сполученням Фастів-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Фастів-1 о 07.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 07.18
Снітинка 07.23 1 хв  07.24 5 хв 
Сорочий Брід 07.28 1 хв  07.29 10 хв 
Вишняки 07.32 1 хв  07.32 14 хв 
Півні 07.35 1 хв  07.36 17 хв 
Білки 07.38 1 хв  07.39 20 хв 
Мотовилівка 07.42 1 хв  07.43 24 хв 
Корчі 07.47 1 хв  07.47 29 хв 
Васильків-1 07.53 1 хв  07.54 35 хв 
888 Км 07.58 1 хв  07.58 40 хв 
Глеваха 08.01 1 хв  08.02 43 хв 
Шляхова 08.04 1 хв  08.05 46 хв 
Малютянка 08.07 1 хв  08.08 49 хв 
Боярка 08.11 1 хв  08.12 53 хв 
Тарасівка 08.15 1 хв  08.16 57 хв 
Вишневе 08.22 1 хв  08.23 1 г  4 хв 
Київ-Волинський 08.29 3 хв  08.32 1 г  11 хв 
Караваєві Дачі 08.37 1 хв  08.38 1 г  19 хв 
Київ-Пас. 08.44 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6016 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції