У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6016-6006 Фенольна — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6016-6006 сполученням Фенольна - Гаврилівка відправляється зі станції Фенольна о 14.11 і прибуває на станцію Гаврилівка о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 14.11
Кривий Торець 14.28 1 хв  14.29 17 хв 
6 Км 14.42 1 хв  14.43 31 хв 
Костянтинівка 14.53 1 хв  14.54 42 хв 
Кіндратівка 15.07 1 хв  15.08 56 хв 
Дружківка 15.16 1 хв  15.17 1 г  5 хв 
Краматорськ 15.36 32 хв  16.08 1 г  25 хв 
Шпичкине 16.17 1 хв  16.18 2 г  6 хв 
Слов'янськ 16.33 32 хв  17.05 2 г  22 хв 
Шидловська 17.24 1 хв  17.25 3 г  13 хв 
Бантишеве 17.40 1 хв  17.41 3 г  29 хв 
Гусарівка 17.54 1 хв  17.55 3 г  43 хв 
Барвенкове 18.07 1 хв  18.08 3 г  56 хв 
Язикове 18.18 1 хв  18.19 4 г  7 хв 
Гаврилівка 18.33 4 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6016-6006 Фенольна — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції